REZONANS SCHUMANNA WYJAŚNIONY

 

Po raz pierwszy z terminem REZONANSU SCHUMANNA, spotkałam się kilka lat temu. Moja wiedza w tym zakresie była niewielka – można powiedzieć, że co jakiś czas uzupełniałam ją kolejnym artykułem, czy wywiadem na ten temat.
Przyznam, że jeśli ktoś nie interesuje się zjawiskami fizycznymi, to przebrnięcie przez tego typu informacje może być co najmniej nużące.
Z tego powodu postaram się napisać ten artykuł od nieco innej strony, ponieważ moim zdaniem strona techniczna jest akurat nieszczególnie ciekawa, z kolei sam temat wydaje się być już bardzo interesujący. Jeśli spojrzymy na niego pod kątem tego, jak wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie oraz CO OZNACZA, a następnie będziemy mogli regularnie sprawdzać, czy “to faktycznie działa” – ciekawość zdecydowanie wzrasta. 😉

Najpierw jednak fakty, ale o nich krótko. 😉
W roku 1986 dzięki niemieckiemu fizykowi Winfriedowi Schumannowi udało się zmierzyć tzn. PULS ZIEMI, który wynosił wówczas 7,83 Hz.
Matematycznie Schumann przewidział to zjawisko już w 1952 roku, natomiast w 1986 doszło do pierwszego pomiaru. Stąd nazwa – REZONANS SCHUMANNA.

Od strony technicznej:
“Rezonanse Schumanna to globalne rezonanse elektromagnetyczne, generowane i wzbudzane przez wyładowania atmosferyczne we wnęce utworzonej przez powierzchnię Ziemi i jonosferę.”

(chodzi o błyskawice)

A teraz ta ciekawsza strona. 😉

PULS ZIEMI to elektromagnetyczna częstotliwość Ziemi, która przez długi czas uważana była za stałą i wynosiła 7,83 Hz. (7,83 Hz to częstotliwość fal alfa ludzkiego mózgu).
W 2014 roku w czerwcu, częstotliwość ta zaczęła wzrastać! W 2015, wynosiła już 16,5 Hz. W 2017 momentami dochodziła do 40 Hz.!
“Częstotliwość drgań 50 Hz to mózg zen, poziom oświecenia dostępny ponoć tylko dla buddystów.”

Oficjalnie nie wiadomo dlaczego w tak krótkim czasie częstotliwość ta wzrosła ponad trzykrotnie. 

NIEOFICJALNIE jednak warto powiązać ten temat z tym co dzieje się obecnie na Ziemi. Zachęcam, aby przypomnieć sobie artykuł ZIEMIA 5D i znaleźć punkty wspólne między tymi dwoma tematami.

W momencie, kiedy obserwujemy wysokie skoki częstotliwości Ziemi CZUJEMY SIĘ INACZEJ. Często czujemy się NAGLE bardzo źle i nie wiemy dlaczego. Albo w drugą stronę – ogarnia nas wielka kreatywność i samopoczucie zbliżone do stanu zakochania.

Kiedy REZONANS SCHUMANNA przedstawia się tak, jak na zdjęciu poniżej (sporo białego pola), oznacza to, że nastąpił wysoki skok – częstotliwość Ziemi podskoczyła (maksymalnie do 40 Hz.) i utrzymuje się na tym poziomie przez wiele godzin.

 

I teraz – w zależności od tego NA JAKICH JESTEŚMY WIBRACJACH (wysokich, czy niskich / jesteśmy pozytywni czy negatywni / zdrowi lub chorzy) – nasz stan się pogłębi!
Czyli jeżeli działamy akurat na wysokich falach, możemy odczuć wielką moc kreacji, cudowny nastrój, mieć niezwykłe pomysły, trafione inwestycje, i wszystko będzie szło “jak po maśle”. Jeżeli jednak jesteśmy w kiepskiej formie – depresja, uzależnienia, kiepski humor – objawy te zostaną nasilone i poczujemy się jeszcze gorzej!

Obecnie jest to jedyna bezpłatna strona (rosyjska), na której można sprawdzić aktualny stan częstotliwości Rezonansu Schumanna:

AKTUALNY STAN PULSU ZIEMI – SPRAWDŹ

 

Jakie objawy mogą być odczuwalne, kiedy Rezonans skacze i co to właściwie oznacza – dlaczego tak się dzieje?

 

W artykule ZIEMIA 5D, wyjaśniłam, że na Ziemi zachodzą obecnie ogromne zmiany. Coraz więcej ludzi budzi się i zaczyna rozumieć, jak naprawdę funkcjonuje nasz świat.

W tym czasie odnotowanych będzie sporo zgonów z uwagi na to, że niektóre ciała ludzkie nie wytrzymają tak drastycznych zmian / nie udźwigną NAGŁYCH, WYSOKICH WIBRACJI ZIEMI. Stąd zawały w młodym wieku oraz inne problemy zdrowotne, które wymieniłam w tamtym artykule.
Odejdą oczywiście tylko te dusze, których będzie taka wola (pozostać na niższych częstotliwościach – Ziemia 3D), a nie przypadkowi “biedni” ludzie, którym coś nie wyszło (warto o tym pamiętać, aby nie wpadać w panikę).

“Naukowcy twierdzą, że aby przetrwać w tym zmieniającym się środowisku ludzie muszą się nauczyć, jak dostosować swój mózg do pracy przy wyższych częstotliwościach.
Większość nowonarodzonych dzieci pojawia się na tym świecie ze zdolnością dostosowania. To tak zwane dzieci nowej cywilizacji.”

Chodzi oczywiście o dzieci Indygo i Kryształowe.

 

Nieważne jakich zmian / jakiego uzdrowienia dokonujemy – jakiej metody używamy – czy są to KODY UZDRAWIANIA, Ho’oponopono, Zmiana Numerologiczna, czy choćby nawet zwykłe tabletki przeciwdepresyjne – bardzo często ZANIM nastąpi poprawa, odnotowujemy wielki chaos i zamieszanie. Często jest to również nasilenie problemów.
Jest to chwilowa reakcja organizmu na wprowadzane zmiany. Przed poprawą prawdopodobnie nastąpi pogorszenie.
To samo dzieje się z Ziemią – mamy w tej chwili do czynienia z ogromnymi zmianami, jakie zachodzą W LUDZIACH NA CAŁYM ŚWIECIE – podnosi się globalna świadomość.
Puls Ziemi wzrasta. Jednak zanim ta zmiana dokona się w 100% (co jest przewidziane na rok 2027) będziemy świadkami takiego właśnie chaosu – zmian częstotliwości, i pogłębiania stanów, w jakich aktualnie się znajdujemy.

To właśnie teraz będą wychodziły z nas problemy, z którymi do tej pory sobie nie poradziliśmy lub próbowaliśmy udawać, że ich nie ma. One będą wychodzić po to, abyśmy się nimi w końcu zajęli. 

Dodatkowo nasze ciała muszą przyzwyczaić się do nowej, wyższej częstotliwości – również stopniowo i efektem tego mogą być cielesne dolegliwości, które wymieniam poniżej:

 

Uderzenia gorąca (gdy ciało wibruje szybciej, generuje ciepło)
Rozmazany obraz
Zawroty głowy
Nieregularne lub skaczące bicie serca
Niewyjaśnione bóle, które mogą pozostać nierozpoznane lub mogą tajemniczo pojawiać się i mijać.
Huśtawki nastroju, gdy blokady emocjonalne pojawiają się, aby zostać rozwiązane
Ekstremalne zmęczenie lub ekstremalne pobudzenie
Nudności
Objawy grypopodobne
Problemy z jelitami
Ekstremalny głód lub brak głodu
Niepokój

 

JEŻELI TEN BLOG JEST DLA CIEBIE WARTOŚCIOWY, MOŻESZ WESPRZEĆ STRONĘ RUBIKON WINGS TUTAJ: ⬇⬇⬇

 
Co jest w stanie pomóc nam w aklimatyzacji?

Nie powiem nic nowego – będzie to jedynie przypomnienie spraw tak naprawdę kluczowych, jeśli chcemy czuć się zdrowi i szczęśliwi.

MEDYTACJA
RUCH – SPORT – JOGA – REGULARNE SPACERY
SPOKÓJ – WYCISZENIE
DBANIE O ZDROWIE I CIAŁO – MIŁOŚĆ DO SIEBIE (karmienie zdrowym jedzeniem itd.)
UZIEMIENIE – KONTAKT Z NATURĄ (chodzenie boso po trawie lub piasku, spacery po lesie)
PICIE WODY (najlepiej programowanej)
SŁUCHANIE SIEBIE (intuicji) / KONTAKT ZE SOBĄ

Opinie na temat tego, czy Puls Ziemi rzeczywiście ma na nas tak wielki wpływ są oczywiście podzielone. Należę do tych ludzi, którzy lubią wszystko sprawdzać i przekonać się sami – bez ślepej wiary. 
Dlatego, jeśli ktokolwiek z czytających ma podobnie i będzie miał ochotę prowadzić własne badania, to odsyłam również na tę stronę. 

Pojawiają się na niej aktualne informacje na temat “wyglądu” Rezonansu Schumanna i tego, jak w związku z tym możemy się danego dnia czuć – co warto robić, a na co uważać. Tym samym można sprawdzać na podstawie tych informacji własne samopoczucie. 

Na koniec zachęcam również do obejrzenia tego filmiku:

 

Teoretycznie nie wiemy co sprawia, że podnosi się częstotliwość PULSU ZIEMI.
Jednak odpowiedź na to pytanie nasuwa się sama – to my go podnosimy, globalnie zwiększając swoją świadomość i dokonując przejścia z POZIOMU 3D, NA 5D.

 

 


źródła:
https://www.facebook.com/bialykosmicznywiatr/posts/2461958740700612/

POZNAJ PLAN SWOJEJ DUSZY