PROGRAMOWANIE WODY

Woda ma pamięć, a co za tym idzie - można ją programować, a następnie wykorzystywać jej działanie w celach leczniczych lub jakichkolwiek innych, wspomagających nasze działania.

 

Udowodniono naukowo (czyt. m.in. Boris Koch, Masaru Emoto), że struktura wody przyswaja i rejestruje zapisane informacje, niczym dyskietka komputerowa (zakładając, że pamiętamy czym była dyskietka 😉 ) – można zapisywać, przechowywać i edytować dane w niej zawarte. To co nas najbardziej interesuje, to że można te dane edytować – czyli zmieniać tak jak chcemy, na własny użytek. Oczywiście mając odpowiednią wiedzę.
W tym artykule podzielę się z wami moją wiedzą w tym temacie i tym samym, mam nadzieję, zachęcę was do własnych eksperymentów.

Na początek, przypomnijmy sobie, że człowiek składa się w 65-75% właśnie z wody. Im człowiek jest starszy, tym wody w organizmie jest mniej.
Co by się stało, gdyby 70% waszego organizmu było zaprogramowane na zdrowie i sukces?

70% emanuje energią dobrobytu i szczęścia. Brzmi nieźle.
Ale czy jest to możliwe?

 

 

Zapoznajmy się najpierw z dwoma przykładami, które pokazują, że coś takiego jak pamięć wody istnieje i ma realny wpływ na organizmy żywe.

1) W warunkach laboratoryjnych fiolka z trucizną wpadła do beczki z wodą. Fiolka była hermetycznie zamknięta, więc ani kropla nie przedostała się do beczki.
Po kilku dniach przeprowadzono eksperyment i zlano wodę z beczki, a następnie napojono nią myszy. Wszystkie padły martwe.
Przebadano wodę pod kątem chemicznym i nie wykryto zawartości trucizny. Natomiast w niewytłumaczalny sposób informacja o szkodliwości wody (truciźnie), przedostała się z fiolki do beczki i zadziałała dokładnie tak samo, jak zrobiłaby to sama trucizna. 

2) Inna sytuacja miała miejsce w 1956 roku, gdzie uczestnicy pewnego zgromadzenia – grupowo doznali silnego zatrucia pokarmowego. Nie spożywali żadnych posiłków w tym czasie, pili jedynie tę samą wodę. I znowu – chemicznie woda była czysta. Jedyną przyczyną zatrucia musiała być negatywna pamięć cząsteczek wody.

Z powyższych przykładów wynika jasno, że to co jest istotne, to nie tylko skład chemiczny wody, ale także struktura, która jak widać jest nawet ważniejsza. Woda składa się z cząsteczek, które tworzą razem przeróżne wzory. Prawidłowa nazwa to struktury cząsteczkopodobne czyli tzn. klastry.

Badając je pod mikroskopem, możemy dostrzec, że woda z potoków górskich ma piękne kształty, przypominające płatki śniegu.
Woda z kranu (która płynie rurami) ma kształt brzydki i nierówny.

źródło: http://sekrety-zdrowia.org/woda-i-jej-tajemnice-struktura-pamiec/

 

Czy nie przypomina wam to pewnego eksperymentu?
Dwa pojemniki z ryżem – do jednego kierujemy pozytywne uczucia i wibracje, a do drugiego negatywne – po miesiącu jeden ryż jest w nienaruszonym stanie, a drugi jest czarny i zgniły. Dowodów potwierdzających, że wszystko jest energią, a nasze słowa (uczucia i emocje) NAPRAWDĘ MAJĄ ZNACZENIE i kreują rzeczywistość, jest tak wiele, że czasami trudno uwierzyć, że 95% populacji nie ma o tym zielonego pojęcia, lub uznaje to za bzdury.

Ciekawie przeprowadzony eksperyment tego typu, wrzuciłam na grupę – TUTAJ

 

Wróćmy jednak do tematu. To co opisałam do tej pory, pokazuje, że pamięć wody istnieje, oraz że można zatruć się, a nawet umrzeć, po wypiciu “zwykłej” wody.

Jak to mówią, każdy kij ma dwa końce. Odwróćmy teraz sytuację i wykorzystajmy tę wiedzę do tego, by osiągnąć pozytywne efekty.

JAK USUNĄĆ NEGATYWNY ZAPIS WODY?

To, do czego chcemy doprowadzić, to sprawić, aby struktura wody była jak najbardziej zbliżona do tej, obecnej w organizmie człowieka.
Najprostszy i najbardziej przemawiający do mnie sposób STRUKTURYZACJI WODY, to jej zamrożenie.
Badania wykazały, że woda z rozmrożonego lodu ma idealną i zbalansowaną strukturę, która pasuje idealnie do ciała człowieka. Oznacza to, że struktura wody z lodu jest identyczna jak struktura wody w komórkach człowieka.
Myślę, że każdy wie, jak zamrozić wodę, więc nie będę podawała szczegółowego opisu. 😉

Natomiast przy rozmrażaniu już mogę coś podpowiedzieć.
Jest to tak naprawdę jedna z opcji programowania wody.

 
JAK ZAPROGRAMOWAĆ WODĘ?

Jeżeli zamroziłeś wodę w butelce, wystaw ją na działanie promieni słonecznych – tak samo, jak w przypadku ładowania kamieni energią słoneczną, tak w przypadku wody – można naładować ją energią słoneczną. I już. 😉
Jest to idealna woda dla człowieka, której regularne picie z pewnością wpłynie korzystnie na zdrowie i samopoczucie.

Można także pójść o krok dalej i zrobić coś więcej.
Przed wypiciem szklanki wody, wyrażasz intencję, z jaką będziesz ją pił.
Na przykład:

“Z KAŻDYM ŁYKIEM TEJ WODY, JESTEM BARDZIEJ PEWNA SIEBIE”
“Z KAŻDYM ŁYKIEM TEJ WODY, JESTEM BLIŻEJ OSIĄGNIĘCIA MOJEGO CELU”
“Z KAŻDYM ŁYKIEM TEJ WODY, JESTEM ZDROWSZA”

Na końcu mojej książki podaję serię konkretnych ćwiczeń, związanych z działaniem energii, i zadanie z wodą jest jednym z nich.

Oprócz tego, można na butelkę z wodą nakleić kartkę z takimi słowami jak:

ZDROWIE
DOBROBYT
OBFITOŚĆ
MIŁOŚĆ
SZCZĘŚCIE
RADOŚĆ

…albo – nawet w tym przypadku zastosować Ho’oponopono, czyli napisać cztery wysokowibracyjne zwroty:

PRZEPRASZAM
PROSZĘ WYBACZ MI
DZIĘKUJĘ
KOCHAM CIĘ

lub jedną, konkretną intencję, jaką mamy.

Dwa doświadczenia z wodą i trucizną pokazały wyraźnie, że tak – to działa.

Polecam pić taką specjalnie przygotowaną wodę rano na czczo z dodatkiem soli morskiej.
Dlaczego?
Bo sól zatrzymuje wodę w organizmie.
A my chcemy… aby ta woda była w nas jak najdłużej 😉

DOSTRÓJ PAMIĘĆ WODY DO ENERGII, JAKĄ CHCESZ EMANOWAĆ.

Miłego eksperymentowania!

CIEKAWOSTKA - STRUKTURA WODY PODDANA NIEKTÓRYM DŹWIĘKOM I SŁOWOM

 

źródło: http://www.eprudnik.pl/woda-nosnikiem-pamieci-odkrycie-masaru-emoto/