ZMIANA NUMEROLOGICZNA

 

 

CO TO WŁAŚCIWIE OZNACZA?

 

Czy od wielu lat zmagasz się z nawracającą depresją?  Może to tylko epizody?
Czy czujesz, że mógłbyś osiągnąć w życiu więcej, ale “coś” Cię blokuje? Czy wiesz, że stać Cię na więcej, mimo to wciąż Ci się nie udaje? Jesteś zbyt nieśmiały? Zbyt nerwowy?
Być może uczucia i emocje są Twoja piętą achillesową?

Wszystkie wymienione przeze mnie sytuacje, widać gołym okiem w Portrecie Numerologicznym. 
Pytanie brzmi: CO MOŻEMY Z TYM ZROBIĆ?

 

Gladys Lobos wprowadziła do swojej praktyki numerologicznej coś, czego nigdy wcześniej nie było. Kierowana pismem automatycznym, za sprawą połączenia z Aniołami, stworzyła narzędzie, które dziś nazywamy Zmianą Numerologiczną.

Jest to wspaniała możliwość pracy z własną podświadomością, która daje Ci realne efekty, tam gdzie ich potrzebujesz.

Być może pomyślisz teraz – “No tak, ale co jeśli moja dusza chce cierpieć, może to moja karma i nie powinienem nic zmieniać…?”
Pamiętaj, że liczb karmicznych ani daty urodzenia nie można zmienić, dlatego plan Duszy i jej lekcje zostają w nienaruszonym stanie. 

Natomiast jeżeli interesujesz się rozwojem duchowym, z pewnością wiesz, że we Wszechświecie nie ma żadnych przypadków. Jeżeli trafiłeś na tę stronę, i wiesz, czym jest Zmiana Numerologiczna, to głęboko wierzę, że tak miało być.

 

Ilu jest ludzi, którzy nigdy nie usłyszą nic na ten temat? 

Zgaduję, że pewnie około 98% jak nie więcej. 
Jeżeli należysz do tych 2% – wykorzystaj tę wiedzę.
Nie dostałeś jej przez przypadek. 

 

JAK TO DZIAŁA?

 

Wróćmy do początku – jeżeli po zrobieniu odpowiednich wyliczeń ze wszystkich Twoich imion i nazwisk oraz daty urodzenia, jestem w stanie podać Ci całą masę informacji na Twój temat, to czy nie oznacza to, że każda litera i liczba – odpowiednio wibruje, nadając Ci cechy i konkretne zachowania? 

Idąc tym tropem – jak myślisz, co się stanie, kiedy zmienimy układ liter i liczb w Twoim Portrecie na taki, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy? 

Czy nie należy wyciągnąć z tego wniosku, że wraz z nowymi – prawidłowymi – wibracjami, Ty również “magicznie” się zmienisz?

Dokładnie w taki sposób działa Zmiana Numerologiczna. 🙂

Dodam jeszcze na koniec, że nic magicznego się tutaj nie wydarzy, bowiem jak wspominałam wcześniej – Zmiana Numerologiczna to nic innego jak praca z własną podświadomością. Czyli mamy do czynienia z nauką, a nie z magią. 

 

 

Masz wątpliwości?
Pytania?

Napisz do mnie – kontakt@rubikonwings.com

STUDIUM PRZYPADKU – CZYLI, JAK PRZEBIEGA PROCES ZMIANY NUMEROLOGICZNEJ?

WIADOMOŚCI OD WAS!

Hej Daria 🙂 Chciałam wielkiego WOW to mam, trzepie mnie od początku zmiany, jazda bez trzymanki normalnie 😀 Chodzę na taniec, jestem miła dla obcych, zaczęłam mówić swoim głosem i dobrze mi z tym! 😀 Zaczęłam się złościć jeśli widzę, że ktoś mnie nie szanuje, a wcześniej pozwalałam na to.
I najważniejsze – oszczędność! Nigdy w życiu nie analizowałam tak bardzo swoich wydatków jak teraz. :O

ANIA

U Ani największy problem był z tym, że była zamknięta na innych ludzi i miała problem z nawiązywaniem kontaktów. Zmiana, która dla Ani przygotowałam miała dodać jej pewności siebie i odwagi do wyrażania swojego zdania (również wśród domowników). Dodatkowo (jako, że przy Zmianie Numerologicznej uzupełniam wszystko, czego brakuje) dodałam jej także liczb, które odpowiadają za mądre gospodarowanie pieniędzmi (co w konsekwencji doprowadzi do ich pomnożenia).

Głównym powodem dla którego zdecydowałem się na zmianę numerologiczną było zobaczenie zgodności tego co było zawarte w portrecie numerologicznym z moim dotychczasowym życiem. Kombinacje które tworzyły blokady wywoływały u mnie nadmierne uczucia, niezdecydowanie. Braki w potencjale np. brak konsekwencji w działaniu często powodował to że coś zaczynałem i nie kończyłem. Zarządzanie pieniędzmi też nie było za dobre, były sytuacje w moim życiu w których byłem zbyt rozrzutny i nie szanowałem energii pieniędzy.
Zmianę numerologiczną przechodziłem łagodnie. Na początku drugiego miesiąca wypełniania zeszytu odczuwałem delikatny szum i piszczenie w uszach.
Aktualnie jestem cztery miesiące po zakończeniu zmiany.
Co się zmieniło ?
Obrałem cele w kilku dziedzinach życia które chcę zrealizować i każdego dnia regularnie inwestuje czas na działania które mnie do nich zbliżają. Jest to wynik zauważalnego wzrostu konsekwencji w działaniu, mobilizacji, lepszego zarządzania pieniędzmi oraz łatwiejszego przyswajania wiedzy. Wewnętrznie czuję się silniejszy i spokojniejszy.
Z całego serca dziękuje Dario za wszelką pomoc której doświadczyłem 🙂

RAFAŁ

Od 20 dni pracuję nad zmianą portretu, do tej pory miałam małe wahania nastroju, które zaowocowało rzuceniem pracy i wstrętem do obsługi klienta. Podjęciem decyzji o rozwoju w stronę marketingu ( wynalazłam kilka kursów ). Wzrosło we mnie poczucie własnej wartości i niestety spadła tolerancja na ludzką głupotę oraz chamstwo, które objawia się przede wszystkim w niestosownym słownictwie.

Kolejną rzeczą jest brak akceptacji na “brak naturalności” w moim wyglądzie. Do tej pory pomykałam jako prawie platynowa blond z włosami do ramion, teraz dostaje “wścieklizny” na myśl że miałam ten kolor na głowie ( jestem po pigmentacji, a jutro nakładam farbę na bazie henny, by wrócić do siebie).

Czuje że się budzę, zaczynam miotać się. Jestem pełna frustracji, że brak mi wiedzy z zakresu duchowości, że tyle czasu zmarnowałam na bezczynność, czy głupoty i słuchanie ludzi nieświadomych! Przechodzę na wegetarianizm.

Mam oba twoje kursy ( przyciągnij bratnią duszę i odnośnie finansów) na razie wstrzymałam się z bratnią duszą, a wzięłam się za finanse. Z dumą muszę przyznać że prowadzę dziennik wdzięczności i zaczęłam pozytywniej patrzeć na świat.

IZABELA

MNIEJ WIĘCEJ POŁOWA LUDZI PODDAJĄCYCH SIĘ ZMIANIE NUMEROLOGICZNEJ PRZEZ 2-3 TYGODNIE ODCZUWA POGORSZENIE SIĘ NASTROJUTAKĄ WIADOMOŚĆ PRZYSŁAŁA MOJA KLIENTKA ADA 😉 

 

JEST TO NORMALNE ZJAWISKO I NIE NALEŻY SIĘ TYM PRZEJMOWAĆ. 🙂 
CZĘŚĆ LUDZI NIE ODCZUWA ŻADNYCH EFEKTÓW UBOCZNYCH – I TO TEŻ JEST W PORZĄDKU. 🙂

U mnie już jest 48 dzień zmiany numerologicznej. Napiszę tak w skrócie, że do 30 dnia czułam się okropnie, bezsensownie, bardzo rozdrażniona. 
Jednak teraz czuję, że wszystko zaczyna się zmieniać na lepsze. Czuje większą pewność siebie, otworzyłam się bardziej na kontakt z obcymi ludźmi, jak wchodzę gdzieś do sklepu łatwiej i pewniej zaczynam rozmowę o byle czym z ludźmi. Wcześniej nigdy tak nie robiłam, a teraz nawet taka myśl mi do głowy nie przychodzi, że głupio się odezwać, czy coś w tym rodzaju. 

Czuje wewnętrzne opanowanie, nie mam takiego zdenerwowania jak wcześniej przed kontaktem z klientem. Jestem bardziej zorganizowana, codziennie mam bardzo dobry nastrój i uśmiech na twarzy (wcześniej też miałam, ale nie taki). Już nie miotają mną emocje. Moje myśli się wyciszyły i zamiast myśleć za dużo tak jak wcześniej to robiłam, po prostu działam. 

I jeszcze zapisałam się na studia w UK i planuje zrezygnować całkowicie z etatu i w 100% zająć się moim biznesem. Jestem ciekawa jak to będzie wyglądać już po zakończeniu zmiany numerologicznej ❤️ Jestem miło zaskoczona.

JOANNA

Witaj Dario! 🙂
Jeśli chodzi o zmianę num. to widzę dużą poprawę.
Po pierwsze przestałam szastać pieniędzmi, wydawać na byle co. Po drugie bardziej pilnuje wydatków.
Więcej pieniędzy zostaje w portfelu, wcześniej bywało, że nie było nic pod koniec miesiąca. Mniej stresu to i z mężem też lepiej.
I podwyżkę dostałam 😀
Ogólnie teraz zauważyłam że bardziej skupiam się na tym jak zarobić, czy oszczędzić, a nie jak wydać.
I ta zmiana myślenia bardzo cieszy.
Męża tez motywuje i on tez się zmienia.
Mniej się kłócimy, więcej rozmawiamy, planujemy.
Maz sam się dziwi, że tak się zmieniłam 😀
Dario, bardzo wielkie dzięki! 🙂 

URSZULA

ZAMAWIAM PEŁNY PAKIET

Jeżeli chcesz zamówić PEŁNY PAKIET, który zawiera wykonanie Portretu Numerologicznego (15-20 stron pdf) wraz ze Zmianą Numerologiczną oraz Korektą Podpisu – napisz do mnie na kontakt@rubikonwings.com, aby upewnić się, czy Zmiana Numerologiczna jest w Twoim przypadku zalecana. Około 20% moich Klientów ma dobry lub bardzo dobry Portret, nie wymagający zmian. 

W PAKIECIE ZAWSZE MASZ TANIEJ!

PORTRET NUMEROLOGICZNY + ZMIANA NUMEROLOGICZNA + KOREKTA PODPISU

650.00 zł

ZAMAWIAM TYLKO ZMIANĘ NUMEROLOGICZNĄ

Możesz zamówić Zmianę Numerologiczną – bez zamawiania Portretu Numerologicznego.

Nie polecam tej metody, ponieważ korzystniej będzie, jeśli będziesz miał pełen wgląd, do tego co jest zapisane w Twoich liczbach i rozumiał dlaczego Portret takiej zmiany wymaga.

Jeśli jednak decydujesz się na tę opcję – koniecznie skontaktuj się najpierw ze mną w celu sprawdzenia, czy Zmiana Numerologiczna jest w Twoim przypadku zalecana. 

Proszę o wiadomość na ten adres e-mail: kontakt@rubikonwings.com

ZMIANA NUMEROLOGICZNA

399.00 zł

Pozwól sobie na więcej! 😊