SYNCHRONICZNOŚĆ – 11:11, 12:12, 22:22 itd.

Liczby są językiem. Można też powiedzieć, że są pewnego rodzaju szyfrem.
Jeżeli poznamy ten wyjątkowy język, otworzy się przed nami dostęp do wiedzy, która nie jest dostępna dla wszystkich.
Wiedza ta to informacje – to zawsze są informacje. Między innymi dlatego uwielbiam numerologię – jest ona źródłem wielu cennych informacji i wskazówek.
O sobie samych oraz innych. Wspaniale jest rozumieć czyjeś zachowania i motywy, wiedzieć czego się można po kimś spodziewać, na co nas naprawdę stać lub po prostu odkryć skąd się biorą problemy w danym obszarze życia i skutecznie je rozwiązać. Te wszystkie informacje oraz kilka dodatkowych można wyczytać z Portretu Numerologicznego.

Jaka zatem kryje się informacja w tym, że nagle zaczynamy zauważać powtarzające się liczby, a w szczególności zaś godziny?
Czy jest to przypadek, czy może należy doszukiwać się w tym jakiegoś konkretnego przesłania?

Kto czyta mojego bloga nie od dziś, ten na pewno wie, że przypadki nie istnieją. 😉
Jest co najmniej kilka teorii wyjaśniających synchroniczność, jaką jest widzenie powtarzających się godzin, takich jak: 11:11, 12:12, 22:22 itd.
W dzisiejszym artykule skupię się na dwóch.

 

 

INFORMACJA O PRZEBUDZENIU

Kiedy od jakiegoś czasu patrząc na zegarek, uporczywie widzisz tzn. “imieniny godziny”, jest to informacja dla ciebie, że właśnie teraz jest twój czas przebudzenia.
Nie jest to wydarzenie jednego dnia, a proces – dlatego będziesz widział powtarzające się liczby przez dłuższy czas (może być to rok lub dwa).
W tym czasie, twoim zadaniem jest stopniowe odkrywanie, czym właściwie jest świat, jak działa, kim jesteśmy i po co tu przybyliśmy.
Zrozumiesz, że wszystko co do tej pory wiedziałeś o świecie było złudne. Odkryjesz tzn. “Matrix”.
Więcej na ten temat możesz poczytać TUTAJ.
Jest to również wiadomość dla Lightworkerów – aby nieśli światło innym.


Co to w gruncie rzeczy oznacza? Często wystarczy po prostu pracować nad sobą (obudzić się) i poprzez swoją postawę, wskazywać drogę innym – nie chodzi wcale o to, aby ludzi, którzy nie są gotowi na tę wiedzę, na siłę nią karmić – to błąd.

Tak czy inaczej, wiedz, że przechodzisz transformację i że jest to proces. Zdobywasz wiedzę i zaczynasz coraz więcej rozumieć. Właśnie teraz.
Powtarzające się godziny są potwierdzeniem, że jesteś na dobrej drodze i że wszystko jest w porządku – wcale nie zwariowałeś. 😉

 


POWTARZAJĄCE SIĘ LICZBY, JAKO GŁOS ANIOŁÓW

Istnieje także inna synchroniczność, która wyraża się poprzez widzenie ciągów tych samych liczb. Omawiałam ten temat w artykule ANIOŁY MAJĄ ZASADY.
Jeżeli widzisz w ciągu dnia czy tygodnia powtarzające się liczby typu: 222, 444, 88, lub 1111 to również jest to swego rodzaju szyfr, który zawiera konkretną wiadomość, skierowaną właśnie dla ciebie. W dodatku przesyłają ją Anioły, które przez cały czas są przy nas, nawet jeśli nie wszyscy odczuwamy ich obecność.

 

Krótka anegdotka:
Niedawno miałam przyjemność rozmawiać z pewnym ciekawym panem, którego wnuk (mały chłopiec) jest bardzo wrażliwy na widzenie pozazmysłowe.
Opowiedział mi, jak któregoś dnia chłopiec wyszedł z mamą na spacer i nagle zatrzymał się cały rozpromieniony i zaczął wpatrywać się w pewien punkt na drzewie. Wyglądał, jakby zobaczył coś niezwykle ciekawego. Gdy mama spytała, co go tak zaciekawiło, spokojnie odpowiedział, że na gałęzi siedzi sobie para Aniołów i rozmawiają ze sobą. Wskazał palcem, gdzie dokładnie siedzą. Mama oczywiście niczego nie widziała. 🙂


Wracając do liczb oraz ich powtarzalności, polecam również książeczkę Doreen Virtue (specjalistki od kontaktu z Aniołami), w której znajduje się wyjaśnienie każdej z liczb od 1 do 999. Jeśli któraś liczba uporczywie ukazuje ci się od dłuższego czasu, może warto sprawdzić jej znaczenie właśnie w tej książeczce.

 

Godzina 11:11 oznacza, że właśnie teraz masz wielką moc kreacji, dlatego szczególnie uważaj na to co myślisz i mówisz, ponieważ szybkość materializacji tego, może cię bardzo zaskoczyć. Jest to też nowy początek lub nowy etap czegoś. Jak wyżej napisałam – przyjmuje się, że jest to infmoracja o tym, że budzisz się – a to obudzenie jest w rzeczy samej nowym początkiem. 1 to liczba manifestacji, kreatywności i indywidualności. Warto wykorzystać jej pozytywną moc!


Wyjaśnienie innych ciągów liczbowych, znajdziesz w bezpłatnym ebooku: MOJE ROZMOWY Z ANIOŁAMI.