ARCHANIOŁ ZADKIEL – TRANSFORMACJA

 
KIM JEST ARCHANIOŁ ZADKIEL


To jeden z najwyższych i najpotężniejszych Aniołów w hierarchii, należy do tzn. “Książąt Nieba” oraz Siedmiu Promieni Anielskich. Jego imię oznacza “Prawość Boga”. To Anioł transformacji, wewnętrznej metamorfozy i przebudzenia duchowego. Przemienia negatywną energię w Światło, pomaga wybaczyć oraz poradzić sobie z trudnymi wydarzeniami z przeszłości, a także ułatwia rozumienie na głębokim poziomie oraz poprawia intuicję. Archanioł Zadkiel jest najwyższym nauczycielem duchowym, a jego kolor to fioletowy.

Gdy znajdujemy się w trudnej sytuacji “bez wyjścia”, Zadkiel wskaże nam niewidziane dotąd rozwiązania oraz pomoże zerwać niechciane więzy z przeszłości, które mocno ograniczają nasze obecne szczęście. Powiązany jest z Czakrą Trzeciego Oka, a zatem otwiera dostęp do mądrości Wszechświata i zrozumienia boskich praw. Fioletowy płomień oczyszcza z negatywnych myśli i energii, dokonując pozytywnych zmian w naszym życiu. Jeśli nie potrafimy wybaczyć sobie lub komuś innemu, również służy pomocą.

Ten niezwykle mądry Archanioł przypomina także ludziom o mocy jaką posiadają – każdy z nas jest kowalem swojego losu i to od nas tak naprawdę zależy, jak wygląda nasze życie. Przejmując za nie odpowiedzialność, będziemy w stanie szybciej zmienić je na lepsze – a w transformacji tej chętnie pomoże nam właśnie Zadkiel.

 

Motto:

„Idź drogą Światła! Poczuj wszystkimi zmysłami, którymi zostałeś obdarzony przez Boga, a ja Cię poprowadzę! Wsłuchaj się w wibracje Światła Purpurowofioletowego! Bądź wolny! Bądź szczęśliwy”

POBIERZ BEZPŁATNY EBOOK

 
KIEDY WARTO PROSIĆ ARCHANIOŁA ZADKIELA O POMOC

 

gdy jesteśmy na “życiowym zakręcie” i nie wiemy jaką decyzję podjąć (wskazuje drogę i nowe możliwości)

– kiedy potrzebujemy zajrzeć w głąb siebie i poszukać tam odpowiedzi

pomaga w tzn. “przebudzeniu duchowym”; daje mądrość i zrozumienie

– gdy jest nam trudno komuś wybaczyć – w tym sobie

pomaga pozbyć się negatywnych myśli i lęków

– ułatwia pracę z Trzecim Okiem

usuwa wszystkie blokady i to co przeszkadza w osiągnięciu szczęścia

– pomaga przejść nam przez “plan karmiczny”, czyli poradzić sobie z doświadczeniami wywołanymi bezpośrednio karmą

– wzywamy go, gdy chcemy mieć lepszą intuicję

– kiedy nie możemy uporać się z naszą przeszłością i przeszkadza nam ona w życiu teraźniejszym

– mówi się, że Archanioł Zadkiel przemienia zło w dobro (jest Aniołem transformacji) – przemieni każdą “złą” sytuację w dobrą

 

 

W JAKI SPOSÓB PRACOWAĆ Z ARCHANIOŁEM ZADKIELEM


1. Wizualizacja:
“Wyobrażamy sobie Archanioła Zadkiela i Anioły Fioletowego Płomienia, które kierują się do każdej komórki i atomu naszego jestestwa oraz na sytuację, w intencji której pracujemy. Można wyobrazić sobie, że fioletowy płomień jest jak gigantyczna gąbka ścierająca kredę z tablicy – tak spala wszelki ból, rozpacz, cierpienie i wszelkie ograniczenia.”

“JAM JEST FIOLETOWYM PŁOMIENIEM, KTÓRY OCZYSZCZA MNIE I MOJĄ SYTUACJĘ”
Powtarzamy 3 razy.

 

2. Wypalamy fioletową świecę i prosimy o pomoc Archanioła Zadkiela – najlepiej w sobotę (gdyż jest on patronem tego dnia). Gdy go wzywamy, fioletowy promień wypełnia nas i oczyszcza.


3. Pracujemy z kamieniami: Ametyst i Lapis Lazuli – trzymając je w ręce lub nosząc ze sobą przez cały dzień z konkretną intencją.


4. Wzywamy Archanioła Zadkiela następującymi słowami (trzykrotnie powtarzamy):


„Poddaję się oczyszczającej mocy fioletowego płomienia”

„Wzywam Archanioła Zadkiela i fioletowy płomień transformacji o ochronę mnie….(imię). Jam Jest Obecnością Boga, działająca we mnie teraz”

“Przyślij mi fioletowy płomień przemiany! Przywołuję fioletowy płomień przemiany. Zapal się fioletowy płomieniu wokół, na wskroś i w każdym elektronie, przemień każde dysharmonijne drganie w światło, aż będzie ono zgodne z boskim planem.”

 

Wzywane przez nas Anioły jeśli tylko mogą to zrobić – chętnie nam pomogą. Na koniec pamiętajmy także o podziękowaniach! 🙂