ARCHANIOŁ RAFAŁ – ZDROWIE

“Przychodzimy, aby uzdrowić duszę, umysł i serce, wiedząc, że wszystko inne nastąpi jako uzdrowienie ciała.”
Archanioł Rafał

Temat Aniołów, zaraz po temacie przyciągania pieniędzy jest zdecydowanie jednym z waszych ulubionych, o czym mówią mi statystyki bloga. 🙂
Między innymi z tego powodu, co jakiś czas możecie liczyć na artykuł podobny do dzisiejszego!


Przypomnijmy krótko, że Archanioły to tzn. książęta niebios; Istoty, które dzięki swojej potężniej mocy wspierają działania Aniołów oraz ludzi.
Wielka Trójka Archaniołów to Michał, Rafał i Gabriel.
Nie będę pisała długiego wstępu, ponieważ więcej na temat Archaniołów znajdziecie w dwóch innych artykułach – 7 promieni anielskich oraz W jakich sprawach wzywamy Archanioła Michała. Dzisiaj skupimy się na drugim ze wspomnianej trójki – Rafale.

 
KIM JEST ARCHANIOŁ RAFAŁ

Archanioł Rafał odpowiada za uzdrawianie, a jego imię oznacza “Bóg uzdrowił”.
Łączony jest z kolorem zielonym lub szmaragdowym, a na rysunkach przedstawiany jest często z rybą lub laską eskulapa (stanowiącą symbol medycyny). 

Archanioł Rafał pomaga nie tylko w uzdrowieniu naszego ciała. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że choroby które pojawiają się w naszym ciele nigdy nie są przypadkowe.
Ból psychiczny oraz stres pojawia się najpierw na poziomie naszej psychiki oraz emocji. Jeżeli sobie z nim nie poradzimy (traumy, nienawiść, opór, brak miłości do siebie), ulokuje się on w narządzie, który odpowiada za daną sferę emocjonalną i objawi się tam w postaci choroby.
Choroba ciała pojawia się zawsze na samym końcu – problem zaczyna się znacznie wcześniej.
Archanioł Rafał pomaga zrozumieć, co też takiego próbuje nam przekazać nasze ciało. Z jakim problemem wciąż sobie nie poradziliśmy i jaka sfera wymaga uzdrowienia. Możemy zgłaszać się do niego z prośbą o pomoc w ujawnieniu takiego powiązania.
Archanioł Rafał niesie przesłanie, mówiące o tym, że wszystkie choroby i dolegliwości można uleczyć pod warunkiem, że jest się gotowym popracować nad nimi na poziomie świadomości.

 

 

W JAKICH SYTUACJACH WZYWAĆ ARCHANIOŁA RAFAŁA

– w przypadku jakiejkolwiek choroby
– w czasie rekonwalescencji
– w przypadku skaleczeń, ran fizycznych i obrażeń
– w przypadku chorób duszy / natury psychicznej w tym depresji
– w przypadku chęci uzdrowienia ran z przeszłości (na przykład, gdy pracujemy nad zmianą starych programów lub chcemy komuś wybaczyć)
– jeżeli chcemy UZDROWIĆ jakąkolwiek relacje – relacja może być z drugim człowiekiem (partner, rodzic itd.) ale również mamy przecież relacje z pieniędzmi czy samym sobą
– kiedy studiujemy medycynę lub chcemy poznać najlepszą dla nas metodę uzdrowienia
– przed jakimkolwiek zabiegiem / operacją możemy prosić o anielskie wsparcie i prowadzenie lekarza 

 

JAK PRACOWAĆ Z ARCHANIOŁEM RAFAŁEM?

“Kiedy nadchodzi fizyczny lub mentalny problem ze zdrowiem najpierw zasięgnij pomocy właściwego specjalisty, czy to doktora medycyny, kręgarza, czy psychologa, a następnie zadaj pracę aniołom. Poproś ich o usunięcie jakiejkolwiek negatywnej energii , która powoduje ten stan, następnie poproś ich, aby ocenili specjalistów, których wybrałeś i pracowali przez nich. I cały czas, codziennie módl się do aniołów o uzdrowienie, wizualizując uzdrawiające światło w kolorze błyszczącego szmaragdu, otaczające i przelewające się przez zraniony lub chorobowo zmieniony obszar. Zawsze wołaj do aniołów ochrony (Archanioł Michał), aby pracowały z aniołami uzdrowienia (Archanioł Rafał). Często proces uzdrawiania musi być chroniony przez inwazyjnymi siłami – wszystkim od infekcji, po negatywną energię.
Jeśli działasz w ten sposób i nie widzisz natychmiastowych rezultatów, nie poddawaj się. Rafał wyjaśnił, że fizyczne uzdrowienie nie zawsze jest możliwe. Twoja karma może wymagać, abyś doświadczył fizycznego bólu lub choroby przez jakiś okres czasu. Niemniej jednak twoje modlitwy mogą pracować, aby uzdrowić choroby duszy, które doprowadziły cię do tej początkowej karmy.
Zawsze bądź przygotowany na cudowne efekty. Nigdy nie wiadomo, kiedy twoja modlitwa może pozwolić, aby karma została uchylona i zobaczysz piękną pracę uzdrawiających aniołów, gdy uleczają złamane dusze i ciała.”

“JAK PRACOWAĆ Z ANIOŁAMI” E. C. Prophet

 


CODZIENNA AFIRMACJA ZDROWIA:
“Każdy atom i każda komórka mojego bytu, promieniuje w świetle Doskonałego”

POBIERZ BEZPŁATNIE "MOJE ROZMOWY Z ANIOŁAMI"