DUCHOWE INSPIRACJE NA NOWY ROK


Główna wibracja roku to 8 (2+0+2+4);  w tle przewijać się będą takie tematy jak materia, finanse, realizacja marzeń i manifestacja. To rok SUKCESU, nagród, korzyści i osiągnięć. Na sukces w 8 roku numerologicznym mogą na pewno liczyć osoby, które mają silną wolę i determinację oraz wszystkie te, które w roku numerologicznym 4 postawiły na pracę  – oto czas żniw. 

Poniżej kilka inspiracji, które pomogą Ci uczynić ten rok jednym z lepszych w Twoim życiu! 🙂

1. PRACUJ Z JEDNĄ KSIĄŻKĄ

Wiele razy spotkałam się z informacją, że ludzie sukcesu czytają do 100 książek rocznie! Często widziałam też wyzwania na różnych grupach, kto w krótkim czasie przeczyta jak więcej pozycji. Nie ma w tym oczywiście nic złego, jednak w rankingu JAKOŚĆ vs. ILOŚĆ, większość z nas wybierze jakość.
Cóż z tego, że przeczytamy 15 książek rozwojowych w ciągu roku, jeśli nie zastosujemy żadnej wskazówki, czy opisanej w nich metody?
Czy samo czytanie znacząco wpłynie na jakość naszego życia? Odpowiedź brzmi: nie.
Pomyśl, co by się stało, gdybyś wybrał jedną tylko książkę – może być taka, którą już znasz – i zaczął od początku? W książkach rozwojowych (czy to tych z zakresu rozwoju osobistego czy duchowego) zazwyczaj podane jak na tacy znajdują się ćwiczenia, metody lub porady. One są tam po to, aby z nimi PRACOWAĆ, a nie się jedynie zapoznać. Być może się powtarzam (pisałam coś podobnego tutaj), ale to jest naprawdę ważne. TEORIA daje wiedzę. PRAKTYKA daje efekty. Ilu z Was ma wiedzę? A ilu z Was ma efekty?
Polecam, abyś w tym roku zrobił inaczej, niż zazwyczaj. Nie kupuj 10 książek. Wybierz jedną. Ale zdecyduj, że zastosujesz przedstawione w niej metody i wykonasz proponowane ćwiczenia. Sprawdź na sobie, czy autor rzeczywiście miał rację.
A kiedy poczujesz chęć zakupu kolejnej książki, zapytaj sam siebie: “Czy rzeczywiście PRAKTYKUJĘ wiedzę z poprzedniej książki?”
Bo jeśli nie, to znaczy, że kolejna książka również Ci nie pomoże i niczego nie zmieni w Twoim życiu.
Pozwól sobie na kolejną lekturę, tylko wtedy, jeśli z ręką na sercu uznasz, że na tyle na ile możesz, wykorzystujesz nabytą wiedzę w praktyce.
A ja życzę Ci w tym roku spektakularnych efektów!

 
2. MEDYTACJA ZMIENI TWOJE ŻYCIE

Bywa, że ludzie nie mają potrzeby, aby medytować, dlatego, że nie mają zielonego pojęcia o tym, co medytacja potrafi.
Ktoś może pomyśleć ze złością “Nie mam za co zapłacić raty kredytu hipotecznego i co mi w tej sytuacji da jakaś medytacja?”
Można mieć problemy z depresją lub chorobą ciała i myśleć podobnie. Mało kto zdaje sobie sprawę, że medytacja jest w stanie pomóc we wszystkich tych (skrajnych!) przypadkach. Jak to możliwe?
Kiedy wchodzimy w stan pogłębionej medytacji, kiedy udaje nam się wyciszyć umysł i zatrzymać myśli, znajdujemy się w stanie połączenia ze Źródłem.
Znam osoby, które w takim stanie mimowolnie się uśmiechają – co i mnie również czasami się zdarza. Człowiek otrzymuje zastrzyk szczęścia / energii / wiedzy / mocy. Praktykowanie medytacji to krótkie spotkania z boską energią i nawet jeśli są to sekundy, czy minuty – bywają wystarczające do tego, aby rozwiązać dany problem.

Medytacja pomaga wyjść z uzależnienia, potrafi pomóc w leczeniu ciężkich chorób (w tym depresji) oraz daje zupełnie nowe światło na obecne problemy. Podpowiada rozwiązania oraz nadaje szybkość realizacji naszych marzeń i celów. Uspokaja. Wszystkie numerologiczne 5 powinny medytować obowiązkowo!
Zachowując spokój i jasny umysł żyje się zupełnie inaczej, niż kiedy mamy rozbiegane myśli, a emocje podpowiadają złe decyzje. Medytacja wycisza oraz zmniejsza napięcie i nerwowość. Jest bezpłatna i bez recepty. 😉
Osobiście uważam, że poświęciłam zbyt mało uwagi medytacji w ostatnim roku, dlatego jednym z moich postanowień noworocznych jest właśnie REGULARNA MEDYTACJA. Z całego serca zachęcam Cię do tego, aby było to również Twoje postanowienie, by na własnym przykładzie zobaczyć, jakie cuda będą się działy. 🙂

 

3. ZMIEŃ COŚ (w końcu)

Istnieją ludzie zadowoleni z życia, którzy nie potrzebują zmian. Naprawdę. Znam takich osobiście.
Jeśli jednak do nich nie należysz i wciąż jesteś niezadowolony z pracy, związku lub siebie, to ten punkt dotyczy właśnie ciebie.
Teoretycznie każdy z nas wie, że jeżeli będzie robił ciągle to samo, to efekt również nie ulegnie zmianie. W praktyce jednak często o tym zapominamy!
Chcemy zmian, szamoczemy się z jakimś tematem, coś nas mocno uwiera, ale cały czas kręcimy się w kółko. Nawet jeśli próbujemy robić coś, celem zmiany sytuacji, to często robimy wciąż to samo i oczekujemy, że może tym razem się uda.
Jeśli chce się zmiany, to trzeba tej zmiany naprawdę dokonać. Fizycznie i namacalnie.
Zmień coś w swoim życiu i nie bój się. Zmień dietę, zmień pracę, zmień mieszkanie, zmień partnera albo chociaż fryzurę.
Zmień i zobacz co się stanie. Od kręcenia się w kółko może tylko rozboleć głowa.
Można przez kilka lat zastanawiać się “co by było gdyby” i nigdy się nie przekonać. Ze strachu.
Kiedy strach kieruje naszym życiem, to nie dzieje się dobrze. Mamy początek roku – to dobry moment na to, aby zatrzymać się na chwilę i zastanowić “z czym zwlekam od dłuższego czasu?”, a następnie podjąć konkretne decyzje, żeby dłużej tego nie robić. Weź długopis i zapisz dokładną datę.
Np. 15 marca. Jeśli do tego czasu nic się nie zmieni (w związku) to składam papiery rozwodowe.
Jeśli do tego czasu sytuacja w pracy nie ulegnie zmianie, odchodzę.
Albo inaczej – widzę, że nie radzę sobie z danym tematem, to szukam kogoś kto sobie poradził i działam – nie próbuję już sama, bo próbowałam 5 lat i nic się nie zmieniło.  

Zmień myślenie. Nie zastanawiaj się więcej “Co się stanie, jeśli się nie uda?” tylko raczej pomyśl “A co się stanie, jeśli mi się uda?”

🙂 🙂 🙂 

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU! 

ZAMÓW PORTRET NUMEROLOGICZNY NA NOWY ROK!