JAK WPŁYWA NA CIEBIE TWÓJ DZIEŃ URODZENIA

Czytając książki o tematyce duchowej lub słowa znanych mistrzów duchowych, często natrafiamy na informację, że naszym celem bycia na Ziemi jest poznanie siebie samego. Przypomnienie sobie istoty tego, kim naprawdę jesteśmy.

Być może od razu przychodzimy z tą wewnętrzną ciekawością na świat, ponieważ faktem jest, że wszyscy poszukujemy informacji na swój temat.
Jednymi z najczęściej wyszukiwanych haseł w google są te dotyczące charakteru i osobowości człowieka, co tylko potwierdza, jak bardzo głodni takiej wiedzy jesteśmy.
Uczymy się o sobie na różne sposoby – rozwiązując testy osobowości, sprawdzając co znaczy nasz znak zodiaku, czy data urodzenia.
Lubimy konfrontować zdobytą wiedzę ze stanem faktycznym i oceniać na ile “nam się zgadza”.
Zazwyczaj jednak okazuje się, że Baran Baranowi nierówny, że Enneagram (test na typ osobowości) nie do końca się sprawdza, a liczba, która wychodzi z naszej daty urodzenia opisuje nas tylko częściowo.

Jak myślicie, dlaczego tak się dzieje?
Czy takie wielkie nauki, jak astrologia, numerologia czy psychologia mogą się mylić? A może to z nami jest coś nie tak?

 

Nic bardziej mylnego.
Odpowiedź jest prosta – ludzie, jako jednostki to istoty bardzo złożone. Na człowieka działa szereg przeróżnych czynników, które czynią go taką, a nie inną osobą.
Czynią go kimś wyjątkowym i unikalnym. Sam fakt, że na świecie jest ponad 7 i pół miliarda ludzi, a każdy z nas wygląda inaczej, jest według mnie fenomenalnym zjawiskiem!

Jeżeli weźmiemy Jana z Katowic, który urodził się tego samego dnia, co Monica z Londynu, to mamy dwie osoby, które łączy ten sam znak zodiaku i ta sama liczba numerologiczna przypisana dacie urodzenia. Czy możemy na tej podstawie uznać, że osoby te będą dokładnie identyczne, jak mówi opis tego znaku czy liczby?
Oczywiście, że nie.
Jeżeli jedna z tych osób wychowała się w toksycznym środowisku i permanentnym poczuciu zagrożenia, 
a druga w domu pełnym miłości, w którym nie było żadnych większych problemów – to już będziemy mieli do czynienia z dwiema różnymi osobowościami. Jednak – O CECHACH WSPÓLNYCH.

Co jeszcze nadaje ludziom indywidualnych cech?
Ich imiona i nazwiska!
W numerologii, która jest w stanie bardzo dokładnie opisać danego człowieka – jego cechy i motywacje, ważna jest tak naprawdę każda litera naszego imienia i nazwiska, a co ciekawe – również tych imion, których nie używamy na co dzień – z chrztu lub bierzmowania.
Numerolog, który potrafi dokonać odpowiednich obliczeń, jest w stanie na podstawie tych wszystkich danych powiedzieć o danym człowieku bardzo dużo.
Dając mu zrozumienie, dlaczego ta rzecz mu się udaje, a trzy inne nie. Potwierdzając, że faktycznie związki nie są jego mocną stroną lub że spełnienie poczuje dana osoba dopiero wtedy, gdy zwiąże swoją pracę z pomaganiem innym.
Dlatego niezależnie od tego, że Jan i Monica urodzili się tego samego dnia i mogą mieć kilka wspólnych cech, wynikających z tego, że oboje są zodiakalnymi Pannami i oboje urodzili się ósmego września, należy brać pod uwagę, że na obu przez ostatnich 40 lat zadziałało tak wiele innych czynników, że mamy do czynienia z dwoma indywidualnymi osobnikami – bo każdy z nas jest jednostką unikalną, a przez to wyjątkową. Bo drugiego takiego człowieka jak my na Ziemi nie ma. Warto mieć tego świadomość. 🙂

Dzisiejszym tematem nie są znaki zodiaku, ani nawet cała data urodzenia, ale dzień, w którym przyszliśmy na świat.
On również ma znaczenie dla nas i będzie na nas oddziaływał, na podobnej zasadzie, jak inne czynniki. Nadając nam pewne cechy, które w dużym skrócie wypisuję kolejno poniżej.

Sprawdź, co mówi o Tobie Twój dzień urodzenia według numerologii.

 

Osoby urodzone np. 11 dnia miesiąca, dodają do siebie 1 + 1 i czytają opis 2.
Osoby urodzone np. 26 dnia miesiąca, dodają do siebie 2 + 6 i czytają opis 8.

 
 
JEDYNKA

Posiada cechy lidera. Lubi, kiedy wszystko dzieje się po jej myśli i bardzo lubi mieć rację, o którą potrafi się wykłócać. Wibracja 1 daje optymistyczne spojrzenie na świat oraz świeże pomysły. Pilnuje porządku (zazwyczaj w pracy) i jako, że często ma spore ambicje, zazwyczaj wyróżnia się na tle innych. Jest pewna siebie lub w negatywnej wersji – arogancka. 

 
DWÓJKA

Osoba ciepła i serdeczna. Dwójka nadaje cechy dyplomaty i rozjemcy, zazwyczaj jest bardzo lubiana i potrafi pracować w zespole. Wibracja ta niestety często sprawia, że osoba ma kompleksy i blokady, wynikające ze strachu przed krytyką. Potrzebuje zapewnień, że to co robi, jest ważne. Emocje są dla niej bardzo ważne. 

 
TRÓJKA

Dusza towarzystwa. Wibracja ta jest niezwykle pogodna i optymistyczna. Zabawa i towarzystwo są dla niej bardzo istotne. Osoba u której wychodzi 3 z dnia urodzenia zazwyczaj jest bardzo lubiana przez innych. Mogą występować problemy z pieniędzmi: jest bardzo hojna, rozrzutna i lekkomyślna. 

 
CZWÓRKA

W pozytywnej wersji sprawi, że dla osoby urodzonej czwartego dnia miesiąca PRACA będzie szczególnie ważna. Taka osoba będzie bardzo pracowita, systematyczna i uporządkowana. W wersji negatywnej – bardzo leniwa i niezorganizowana. Wibracja 4 czyni człowieka lojalnym i dobrym przyjacielem. 

 
PIĄTKA

Obieżyświat. Piątka jest wulkanem wszystkiego – chce poznać wszystko, doświadczyć ile tylko się da i być wszędzie, gdzie można. Gdzie nie można – również. 😉 Wibracja daje głód wiedzy oraz często – zamiłowanie do podróży. Silny seksapil. Problem może występować z kończeniem rozpoczętych projektów oraz ogólnym chaosem, który Piątka z łatwością tworzy wokół siebie. Przyciąga konflikty z otoczeniem z powodu wybuchowego charakteru. 

 
SZÓSTKA

Ta wibracja sprawia, że dla danej osoby dom i rodzina są w centrum jej zainteresowań. To także talent artystyczny, zdolności manualne, ale i ospałość.Wibracja SZEŚĆ bywa niestety leniwa i bierna. Za to mocno waleczna, jeśli będzie trzeba bronić rodziny. Z powodu swojej emocjonalności może być podatna na zranienia oraz mieć skłonności depresyjne. 

 
SIÓDEMKA

Nadaje osobie cech myśliciela i mistyka. Bardzo lubi analizować i zagłębiać się w swoje myśli. Osoba precyzyjna i pedantyczna. Bardzo dokładna w tym co robi. Indywidualista i samotnik. Może mieć skłonności depresyjne (jeśli nie ma innych pozytywnych liczb). Zazwyczaj ma swój własny świat, w którym czuje się najlepiej.

 
ÓSEMKA

Mocny i waleczny charakter. Wibracja OSIEM daje człowiekowi bardzo dużo siły – zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Potrafi bardzo dużo znieść i przetrwać. Talent do pieniędzy i biznesu. Z powodu swojej zawziętości i trudnego charakteru – może mieć problemy w życiu prywatnym. Jest ambitna i potrafi zarządzać ludźmi. 

 
DZIEWIĄTKA

Często chce naprawiać świat. Na swój sposób odczuwa dużą miłość do ludzi i ma w sobie ogromną chęć pomocy. Jest osobą bardzo niezależną i nie lubi być zmuszana do czegokolwiek. Potrzebuje przestrzeni. Dziewiątka daje talenty artystyczne (m.in. pisarskie i aktorskie). Nadaje się na nauczyciela lub przewodnika. Bywa wymagająca i “wszystkowiedząca” 😉 

Warto pamiętać, że ten skrótowy opis jest jedynie jedną z bardzo wielu informacji na nasz temat, jakie możemy uzyskać dzięki numerologii – indywidualny Portret Numerologiczny bierze pod uwagę również wszystkie imiona i nazwiska, dzięki którym możemy dowiedzieć się m.in. jak jesteśmy postrzegani przez innych oraz poznać cel duszy. 

Zamów swój Indywidualny Portret Numerologiczny!