PORTRET NUMEROLOGICZNY

Cieszę się, że chcesz zmiany w swoim życiu i że będę mogła Ci w tym pomóc!

Jak już wiesz, jestem dyplomowanym numerologiem, uprawnionym do wykonywania Portretów Numerologicznych, oraz Zmian Numerologicznych. W swojej pracy korzystam z systemu numerologicznego Gladys Lobos.

Zajmuję się robieniem szczegółowych Portretów Numerologicznych, Zmian Numerologicznych, a także Korekty Podpisów (uwzględniając Drogę Życia). Pomagam również w wyborze nazwy i daty założenia działalności gospodarczej, jako że te dwie kwestie rzutują w późniejszym czasie na rozwój firmy.

Tak jak już wcześniej wspominałam, nasza współpraca rozpoczyna się od wykonania przeze mnie Portretu Numerologicznego – dostaniesz ode mnie około 15 -25 stron informacji w pliku pdf.

Na tej podstawie jestem w stanie określić, czy Zmiana Numerologiczna jest wskazana.

Portret Numerologiczny

269.00 zł

TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY
PŁATNOŚĆ KARTĄ LUB PAYPAL

 

 

JAK ZAMÓWIĆ PORTRET NUMEROLOGICZNY?

Po dokonaniu płatności, proszę wysłać wszystkie potrzebne do wykonania Portretu Numerologicznego informacje (czyli: datę urodzenia, wszystkie imiona – z chrztu i bierzmowania również jeśli są oraz  nazwiska – wszystkie zmieniane/panieńskie) na adres: kontakt@rubikonwings.com, w tytule wpisując: Portret Numerologiczny.

Czas realizacji: maksymalnie do 10 dni (w zależności od ilości zgłoszeń)

 

W razie pytań służę pomocą i zapraszam do kontaktu: kontakt@rubikonwings.com

WIADOMOŚCI OD WAS!

Droga Dario 🙂

Aż nie wiem od czego zacząć, ale od kiedy przygotowałaś dla mnie mój portret numerologiczny i po tym, jak przeczytałam go, analizując krok po kroku moje całe życie, od narodzin po dzień dzisiejszy i konfrontując to, co mówi o mojej drodze życia mój portret numerologiczny, czuję głębokie wzruszenie, ponieważ dzięki temu, czym Ty się zajmujesz, ja odzyskałam wiarę w swój potencjał i dzięki Tobie Dario wiem, już jak prawidłowo z niego korzystać na korzyść swoją i innych 🙂 Dziękuję Ci z całego serca 🙂 <3

Ewa

Witaj kochana Dario 🙂

Jestem pod wrażeniem portretu, zmiany numerologicznej i podpisu który dla mnie przygotowałaś 🙂 <3 🙂 <3 
To ogrom pracy i serca jaki w to włożyłaś, wyczuwam tutaj także Twoją dobrą energię 🙂

Czytałam to wszystko z otwartymi ustami ponieważ wszystko się zgadza, poznałam bardziej siebie, zdałam sobie sprawę z wad i słabości nad którymi muszę popracować… Zdałam sobie sprawę dlaczego niektóre wydarzenia powtarzają się cyklicznie w moim życiu, odpowiedziałaś na wiele nurtujących mnie pytań…
Jestem świadoma teraz co muszę zmienić w swoim życiu, żeby w końcu odzyskać spokój duszy, jak się wyciszyć…

Czytam to już po raz kolejny i układam w swojej głowie.
Widzę, że mam szczęście w wielu kwestiach bo czuję się jakbym urodziła się pod „szczęśliwą gwiazdą” 🙂 

Wioletta

Nie wiedziałem o co tu chodzi, dopóki nie doczytałem do strony Kombinacja i Potencjał. Tutaj widzę dokładnie siebie i to potwierdzam. Nie wiem z czego wyszła ta kombinacja i te braki (jestem ciekawy szczerze mówiąc) ale zgadza się. W potencjale szczególnie, tam gdzie napisałaś że są braki, to tak dokładnie są, a tam gdzie jest ok, to dokładnie nie czuje potrzeby zmiany. Jedno zdanie dotyczące zmiany wyraża dokładnie moją potrzebę: „To co możemy u Ciebie uzyskać to podnieść pewność siebie, usunąć blokady, jeśli chodzi o decyzyjność i lęk przez ryzykiem, wzmocnić konsekwencje w działaniu i intuicję”. Jakbyś mnie zapytała przed tym Portretem, co potrzebuje zmienić w swoim życiu to dokładnie bym to napisał, właśnie te cechy. Nawet myślałem żeby Ci napisać jak możesz mi pomóc w tych kwestiach ale myślę poczekam na Portret a tu takie potwierdzenie. 
 
Łukasz
 

Na początku pragnę podziękować  za tak obrazowy  opis , zawsze  czułam, że cos mnie blokuje, poszukiwałam latami  czego jest mi brak  i  cały czas czułam, że jestem nie na tym miejscu co trzeba … Co za ulga przeczytać dokładnie czego mi brakowało…wszystko się zgadza, niesamowite ….

Iwona