PORTRET NUMEROLOGICZNY

Cieszę się, że pragniesz zmiany w swoim życiu, a ja będę mogła Ci w niej pomóc!

Jak już wiesz, jestem dyplomowanym numerologiem, uprawnionym do wykonywania Portretów Numerologicznych, oraz Zmian Numerologicznych. W swojej pracy korzystam z systemu numerologicznego Gladys Lobos.

Od 2017 roku zajmuję się robieniem szczegółowych Portretów Numerologicznych, Zmian Numerologicznych, a także Korekty Podpisów (uwzględniając Drogę Życia). Pomagam również w wyborze nazwy i daty założenia działalności gospodarczej, jako że te dwie kwestie rzutują w późniejszym czasie na rozwój firmy.

Tak jak już wcześniej wspominałam, nasza współpraca rozpoczyna się od wykonania przeze mnie Portretu Numerologicznego – dostaniesz ode mnie około 15 -25 stron informacji w pliku pdf.

Na tej podstawie jestem w stanie określić, czy Zmiana Numerologiczna jest wskazana.

PORTRET NUMEROLOGICZNY

JAK ZAMÓWIĆ PORTRET NUMEROLOGICZNY?

Po dokonaniu płatności, proszę wysłać wszystkie potrzebne do wykonania Portretu Numerologicznego informacje (czyli: datę urodzenia, wszystkie imiona – z chrztu i bierzmowania również jeśli są oraz  nazwiska – wszystkie zmieniane/panieńskie) na adres mailowy: kontakt@rubikonwings.com, w tytule wpisując: Portret Numerologiczny.

Czas realizacji: zazwyczaj około 7 dni (w zależności od ilości zgłoszeń)

 

W razie pytań służę pomocą i zapraszam do kontaktu: kontakt@rubikonwings.com

WIADOMOŚCI OD WAS!

Droga Dario 🙂

Aż nie wiem od czego zacząć, ale od kiedy przygotowałaś dla mnie mój portret numerologiczny i po tym, jak przeczytałam go, analizując krok po kroku moje całe życie, od narodzin po dzień dzisiejszy i konfrontując to, co mówi o mojej drodze życia mój portret numerologiczny, czuję głębokie wzruszenie, ponieważ dzięki temu, czym Ty się zajmujesz, ja odzyskałam wiarę w swój potencjał i dzięki Tobie Dario wiem, już jak prawidłowo z niego korzystać na korzyść swoją i innych 🙂 Dziękuję Ci z całego serca 🙂 <3

Ewa

Witaj kochana Dario 🙂

Jestem pod wrażeniem portretu, zmiany numerologicznej i podpisu który dla mnie przygotowałaś 🙂 <3 🙂 <3 
To ogrom pracy i serca jaki w to włożyłaś, wyczuwam tutaj także Twoją dobrą energię 🙂

Czytałam to wszystko z otwartymi ustami ponieważ wszystko się zgadza, poznałam bardziej siebie, zdałam sobie sprawę z wad i słabości nad którymi muszę popracować… Zdałam sobie sprawę dlaczego niektóre wydarzenia powtarzają się cyklicznie w moim życiu, odpowiedziałaś na wiele nurtujących mnie pytań…
Jestem świadoma teraz co muszę zmienić w swoim życiu, żeby w końcu odzyskać spokój duszy, jak się wyciszyć…

Czytam to już po raz kolejny i układam w swojej głowie.
Widzę, że mam szczęście w wielu kwestiach bo czuję się jakbym urodziła się pod “szczęśliwą gwiazdą” 🙂 

Wioletta

Nie wiedziałem o co tu chodzi, dopóki nie doczytałem do strony Kombinacja i Potencjał. Tutaj widzę dokładnie siebie i to potwierdzam. Nie wiem z czego wyszła ta kombinacja i te braki (jestem ciekawy szczerze mówiąc) ale zgadza się. W potencjale szczególnie, tam gdzie napisałaś że są braki, to tak dokładnie są, a tam gdzie jest ok, to dokładnie nie czuje potrzeby zmiany. Jedno zdanie dotyczące zmiany wyraża dokładnie moją potrzebę: „To co możemy u Ciebie uzyskać to podnieść pewność siebie, usunąć blokady, jeśli chodzi o decyzyjność i lęk przez ryzykiem, wzmocnić konsekwencje w działaniu i intuicję”. Jakbyś mnie zapytała przed tym Portretem, co potrzebuje zmienić w swoim życiu to dokładnie bym to napisał, właśnie te cechy. Nawet myślałem żeby Ci napisać jak możesz mi pomóc w tych kwestiach ale myślę poczekam na Portret a tu takie potwierdzenie. 
 
Łukasz
 

Na początku pragnę podziękować  za tak obrazowy  opis , zawsze  czułam, że cos mnie blokuje, poszukiwałam latami  czego jest mi brak  i  cały czas czułam, że jestem nie na tym miejscu co trzeba … Co za ulga przeczytać dokładnie czego mi brakowało…wszystko się zgadza, niesamowite ….

Iwona