TRZY KODY DOSTĘPU DO ZMIANY RZECZYWISTOŚCI

Wyobraź sobie grę komputerową, w której jesteś głównym bohaterem i twoim zadaniem jest zmienić brzydką i szarą rzeczywistość jaka cię otacza (twoja plansza), w piękną i kolorową z mnóstwem szczęśliwych ludzi wokół ciebie.
Idziesz przez miasta i dżungle (wszystko jest w odcieniach szarości) i cały czas zdobywasz punkty.
Kiedy pomożesz zdubować szkołę dla niewidomych, dostajesz 100 punktów i część planszy po której idziesz odzyskuje kolory.
Chwilę później nauczysz spotkane dziecko jeździć na rowerze i zyskujesz kolejne 20 puntów.
Niestety 200 metrów dalej zatrzymuje cię policjant i wlepia mandat za złe parkowanie. Jesteś zły, więc zapalasz papierosa i z wściekłością rzucasz niezgaszoną zapałkę za siebie, czym powodujesz pożar, bo upadła ona na rozlaną benzynę. 70 punktów znika, a część twojej planszy znów szarzeje.

Przez cały czas twoja plansza nabiera kolorów, po czym za chwilę znów je traci. I tak na zmianę. Raz jest lepiej, raz jest gorzej. Jesteś już trochę poirytowany tą grą, bo cały czas się starasz, ale ciągle ci nie wychodzi, ciągle wracasz do początku, bo kolory znikają.

Aż dochodzisz do momentu przełomowego, bo oto poznajesz TRZY TAJNE KODY DOSTĘPU, które działają w ten sposób, że po ich uruchomieniu, część twojej planszy odzyskuje kolory i… uwaga uwaga… one już nigdy nie blakną. Jeżeli zastosujesz Kod Dostępu, część twojej planszy (np. 7% z dolnego prawego rogu) odzyska kolory – ta część już zawsze będzie kolorowa i piękna, a każdy kto przejdzie przez to miejsce, będzie szczęśliwy i spełniony.

 

Jak się zapewne domyślasz, gra którą opisałam jest alegorią życia.
Twoje “dobre” uczynki, sprawiają że świat wokół ciebie i ty sam jesteście bardziej szczęśliwi i emanujecie pozytywną energią. “Złe” uczynki i złe samopoczucie sprawiają, że życie wydaje ci się szare i mało atrakcyjne.

 

Najlepsze w tym wszystkim, jest to, że naprawdę masz do dyspozycji Trzy Kody Dostępu, które – jeśli tylko ich użyjesz – zmienią pewien obszar twojej rzeczywistości na POZYTYWNY, a co ważniejsze – ta zmiana będzie trwała. Jeżeli użyjesz któregoś z Kodów Dostępu – zajdzie REALNA zmiana w twojej rzeczywistości. Zmiana, którą dostrzeżesz gołym okiem. Nie będziesz musiał w nic wierzyć, bo po prostu to zobaczysz.

 

JAK DZIAŁAJĄ KODY?
Otóż mogą stać się dwie rzeczy:
a) albo sytuacja nagle “cudownie” się przemieni – osoba, która nas irytowała, zacznie zachowywać się zupełnie inaczej, sytuacja się naprawi, problem “sam się rozwiąże”, choroba ustąpi samoistnie
b) dana osoba wcale się nie zmieni, ale nam przestanie przeszkadzać jej zachowanie. Cokolwiek nas drażniło – w kimś lub w jakiejś sytuacji – przestanie nas obchodzić, więc nie będziemy mieli co do tego żadnych uczuć, zatem będzie nam obojętne, czy się zmieni coś, czy nie.


Te trzy Kody opisałam w swojej książce “JAK DZIAŁA ENERGIA, czyli Rozwój Duchowy od Podstaw“.
Najwyższą możliwą energią na Ziemi jest MIŁOŚĆ.

 

Jeżeli zamiast E=mc2 przyjmiemy, że energia potrzebna do uzdrowienia świata może być otrzymana poprzez miłość pomnożoną przez podniesioną do kwadratu prędkość światła, dojdziemy do wniosku, że miłość jest najbardziej potężną siłą, jaka istnieje, ponieważ nie ma żadnych ograniczeń.
[…]
Jeśli chcemy, aby nasz gatunek przetrwał, jeśli mamy znaleźć sens w życiu, jeśli chcemy ocalić świat i każdą czującą istotę, która go zamieszkuje, miłość jest jedyną odpowiedzią.

To są słowa Alberta Einsteina.

 

Tymczasem TRZY KODY DOSTĘPU, to trzy pochodne Miłości:

– WDZIĘCZNOŚĆ
– AKCEPTACJA
– WYBACZENIE

Nigdzie o tym nie czytałam. Sama do tego doszłam, bo nagle wydało mi się to tak oczywiste!
Bo to jest oczywiste. Wystarczy zastanowić się nad tym przez chwilę.

Wdzięczność, Akceptacja i Wybaczenie pochodzą od Miłości, od najwyższej możliwej energii. Kiedy odczuwasz prawdziwą wdzięczność przepływa przez ciebie miłość, kiedy akceptujesz jakieś wydarzenie, bądź osobę – nie generujesz oporu, kochasz BEZWARUNKOWO, przyzwalasz na to co jest, masz zaufanie – to miłość, i w końcu – kiedy wybaczasz, niszczysz lód jaki miałeś w sercu, i odzyskujesz własną energię.

TYLKO MIŁOŚĆ MA MOC TRANSFORMACJI.

Zrozumcie to zdanie na głębokim poziomie. Jest ono prawdziwe.
Udowodnijcie sobie sami, że jest ono prawdziwe.
Tylko MIŁOŚĆ (wszystko jest energią, a miłość jest najwyższą możliwą energią) ma moc transformacji.
Ona zmienia rzeczywistość. Ona potrafi zmienić szarą planszę w kolorową. I miejsce, które zmieni, na zawsze już takie pozostaje.

AKCEPTACJA

Wielokrotnie miałam okazję obserwować, nie tylko we własnym życiu, ale także u innych, zjawisko zmiany rzeczywistości, w momencie akceptacji jej.
Nie możecie oszukać Wszechświata i “na niby” zaakceptować czegoś/kogoś, w oczekiwaniu na to, że sytuacja lub osoba się zmieni.
Nie. Tutaj chodzi o prawdzią i pełną akceptację, BEZ OCZEKIWANIA na zmianę.
Kiedy prawdziwie coś akceptujesz, nie oczekujesz zmiany.
Jest jak jest, i jest ok. – to jest Akceptacja.
I to jest moment, kiedy nasze życie autentycznie się zmienia.

 
WDZIĘCZNOŚĆ

Podczas moich Kursów, bardzo często daję wam ćwiczenia związane z wdzięcznością. Robię to dlatego, bo wiem, jak zmieni sie wasz dzień, kiedy tylko wykonacie ćwiczenie. Wiem, że wdzięczność naprawdę zmienia rzeczywistość. im bardziej jesteście wdzięczni i im głębsze jest to uczucie, tym większa zmiana zachodzi na poziomie waszej rzeczywistości. I to w każdej dziedzinie życia! Tu dzieją się autentyczne cuda! Pieniądze zaczynają się pomnażać, partner zaczyna bardziej kochać, ty zaczynasz się więcej uśmiechać. Wdzięczność jest olbrzymią siłą!

Jeżeli chcesz sprawdzić, jakie cuda wywoła u Ciebie, zapraszam Cię do pobrania BEZPŁATNEGO e-booka WARSZTATY WDZIĘCZNOŚCI.

 
(Radykalne) WYBACZANIE

Wtrąciłam tutaj słowo “radykalne”, ponieważ ono bardzo wiele zmienia.
Często mamy sceptyczny stosunek do wybaczania, ponieważ nie uśmiecha się nam wybaczać komuś, kto zrobił nam krzywdę.
Często myślimy, że ta osoba nie zasługuje na nasze wybaczenie.
Takie myślenie jest błędne i dotyczy “tradycyjnego” wybaczania.
Tradycyjne, czyli takie, gdzie uznajemy, że druga osoba jest zła i bez dwóch zdań, potępiamy ją.
Jeżeli kogoś potępiamy, to jak mamy mu wybaczyć? Jest to zachowanie sprzeczne, nic więc dziwnego, że nie chcemy tego robić.

“Radykalne Wybaczanie” to książka Colinna Tippinga, którą polecam wam z całego serca.
To nie tyle książka, co sposób myślenia. Uważam, że jest to pozycja obowiązkowa na drodze Rozwoju Duchowego, ponieważ tak długo nie można iść naprzód, jak długo uznajemy samych siebie za ofiary.

Utrzymywana latami nienawiść czy uraza są w stanie doprowadzić do wytworzenia się w ciele raka.
Ponadto siedząca w nas złość każdego dnia zabiera ogromne dawki energii, której później brakuje na inne (pożyteczne) rzeczy.
I w końcu – pozwalanie sobie na przekonanie, że jesteśmy (czyjąś) ofiarą, będzie sprowadzało do naszego życia kolejnych Katów i tak zwanego pecha.
O tym, dlaczego ofiara potrzebuje kata, przeczytasz TUTAJ.

 

Ten kto nie wybacza hoduje sobie raka, przyciąga katów, pecha i na dodatek nie ma siły na tworzenie życia lepszej jakości.
Przecież to jest zupełne szaleństwo! Można by właściwie rzec, że brak wybaczenia jest absolutną głupotą.
Nie warto, uwierzcie mi, że naprawdę nie warto…

Pamiętaj: Wybaczenie nie jest słabością – to twoja siła. Wybaczasz dla siebie, tylko i wyłącznie.


Wybaczenie, to AKCEPTACJA tego co się stało, i nie wracanie do tego więcej.
Wybaczenie to zrozumienie, że nic się nie stało przypadkowo i że na poziomie duchowym, mieliśmy ogromny wkład w przykre doświadczenie, jakie nas spotkało.
Wybaczenie, to odpuszczenie.
Uczucie ulgi. Odzyskanie mocy.

Jak silna jest moc Wybaczenia?
Na tyle silna, że odnotowano całą masę przypadków uzdrowień między innymi raka.
Ktoś wybaczał – i nagle był zdrowy! Cud!

Te wszystkie cuda dzieją się, bo… MIŁOŚĆ MA MOC TRANSFORMACJI… czyli przekształcenia niechcianej rzeczywistości, w tę upragnioną.

Stosujcie KODY DOSTĘPU, pamiętajcie o nich każdego dnia, bo one naprawdę zmieniają życie.
Nie wierzcie mi na słowo, po prostu sprawdźcie.


Wykorzystanie Kodów, będzie najlepszą rzeczą, jaką zrobisz dla siebie i dla świata.
Niech dzieją się cuda! 🙂


Dużo miłości dla wszystkich!