Pokochaj swoje poniedziałki razem ze mną!

Kiedy budzę się rano, zazwyczaj 5 minut przed budzikiem, wyspana i uśmiechnięta, czuję wdzięczność za kolejny dzień. Wstaję z radością i całą sobą witam nowy, fantastyczny dzień! Za chwilę zaparzę sobie kawę, której zapach będzie przyjemnie drażnił moje nozdrza i jeszcze w piżamie, albo już ubrana – tak jak mi wygodnie, usiądę w salonie przed komputerem i z prawdziwą radością rozpocznę swój dzień pracy. Tak, to tego zawsze chciałam.

Pracy, która sprawia mi radość, wdzięczności, za to że się obudziłam, ekscytacji na myśl o wstaniu z łóżka i wykonaniu swoich zadań, dowolności stroju w pracy, i prawdziwej satysfakcji z tego co robię. A to, czego chciałam przede wszystkim, to WOLNOŚĆ. 

 

A Ty? Kiedy ostatnim razem poczułeś falę ekscytacji na myśl o poniedziałkowym poranku? Kiedy poszedłeś do pracy w piżamie?

 

Nie zawsze to tak wyglądało...

Chcę Ci powiedzieć, że doskonale pamiętam znienawidzony przeze mnie dźwięk budzika, wyrywający mnie ze snu o 5.25 i swój grymas na twarzy. Pamiętam bardzo dobrze swoje recytowane co dnia, pretensje do świata i okropne uczucie niewyspania, które wpływało negatywnie na mój nastrój. Chcę, żebyś wiedział, że przez lata nie znosiłam swojej pracy. Nie jednej, ale 30 różnych! Wszystkich, jakie wykonywałam tylko po to, by mieć za co przeżyć kolejny miesiąc. Pracy bez pasji, bez satysfakcji, bez efektów – pracy wchodzącej w skład mojej codziennej wegetacji.

Bo czym innym jest życie, w którym jesteś zmuszony codziennie robić coś, czego nie lubisz, tylko po to, by mieć za co kupić jedzenie i zapłacić za miejsce do spania? Czym innym jest życie, które nie sprawia ci radości i z którego nie możesz czerpać pełnymi garściami?

Chcę, żebyś wiedział, że przez wiele lat prowadziłam życie, którego szczerze nie lubiłam, więc jeżeli jesteś w podobnej sytuacji, to wiedz, że doskonale cię rozumiem – nie tylko mogę sobie wyobrazić co czujesz, ale ja po prostu doskonale to uczucie znam. Znam te poniedziałki i środy i piątki, i wiem jaka jest różnica między nimi, wiem że samopoczucie wielu osób jest uzależnione od dnia tygodnia i wiem, że jest to smutne.

Mówię ci o tym przede wszystkim dlatego, byś wiedział, że możesz zdecydować o zmianie swojego życia, na takie, które będzie ci się podobać. Możesz zrobić to samo, co ja zrobiłam. Może powiesz, że to niemożliwe w twoim przypadku, albo że to nie takie łatwe, albo podasz mi jeszcze inną wymówkę, która będzie po prostu wymówką. Być może.

 

ZMIANA ZACZYNA SIĘ W NAS

 

Prawda jest jednak taka, że możesz zmienić wszystko, co tylko chcesz, a ja chcę ci pokazać, jak możesz to zrobić.

W moim przypadku wszystko zaczęło się zmieniać, kiedy wprowadziłam w życie to, o czym wcześniej przez lata tylko czytałam. Okazało się, że samo czytanie nie działa, że posiadanie na półce 17 książek o rozwoju osobistym i motywacji nie uczyniło mnie szczęśliwym człowiekiem. Nie tryskałam energią i nie piłam co rano warzywnego smoothie, który podkreślałby mój supermodny lifestyle. Nic z tych rzeczy.

Jednak od kiedy zaczęłam działać, z początku małymi krokami, a później z coraz większym tempem, zaczęłam dostrzegać prawdziwe zmiany w swoim życiu, które dziś są moją rzeczywistością.

To, że założyłam swoją firmę zawdzięczam przede wszystkim Zmianie Numerologicznej i jako swoja pierwsza klientka, mogę wszystkim serdecznie polecić właśnie to narzędzie do pracy z podświadomością.

 

 

Skoro ja zmieniłam swoje życie, to Ty też możesz!

Sam Portret Numerologiczny dał mi całą masę informacji, jakich szukałam przez ponad pół swojego życia, takich jak cel mojej duszy, lekcje, które wybrałam sobie na to życie, wraz z informacjami, jak je przepracować, możliwości mojego potencjału, oraz wiele innych cennych dla mojego rozwoju wskazówek. Numerologia stała się moją pasją i dziś za jej pomocą pomagam również innym.

Inna kwestia, którą rozwiązałam dzięki rozwojowi duchowemu, to finanse. Przez wiele lat zmagałam się z problemami finansowymi, które wynikały głownie z moich niewłaściwych przekonań na temat pieniędzy oraz nieumiejętności zarządzania nimi. To z tego powodu bardzo dogłębnie poznałam temat energii pieniądza oraz zrozumiałam, że mamy realny wpływ na stan naszego konta, który nie jest zależny od czynników zewnętrznych, a jedynie od tego, co mamy w głowie. Wszechświat uwielbia się dzielić i kocha ludzi, którzy również to robią – właśnie dlatego stworzyłam Kurs Przyciągnij Pieniądze w 14 dni, aby każdy kto chce naprawdę zmienić swoje życie – mógł tego dokonać już teraz.

Jako, że zajmuję się rozwojem osobistym dość mocno połączonym z rozwojem duchowym, a działaniem energii fascynuję się już blisko 10 lat, temat czakr i ich harmonizowania również jest mi niezwykle bliski, czego efektem jest Kurs Harmonizowania Czakr, który bardzo serdecznie Ci polecam, jako że znajdziesz w nim praktyczne ćwiczenia mające na celu poprawę Twojego samopoczucia, zdrowia oraz relacji z innymi ludźmi. Dodatkowo otworzysz się przewodnictwo swojego „Wyższego Ja”, co zdecydowanie wpłynie na jakość Twojego życia.

Co było niezwykle ważne na mojej drodze, to zrozumienie, że jestem pełną i kompletną Istotą, która jest doskonała dokładnie taka, jaka jest. Jedyne, co wymagało zmiany, to moje myślenie na ten temat. Jak stać się niezależną i pewną siebie kobietą sukcesu? To proste! Uwierz w siebie! Jeżeli masz problem z poczuciem własnej wartości i nie wierzysz, że zasługujesz na więcej niż masz, niezwykle gorąco zachęcam cię, byś sięgnęła po niezwykle skuteczny Kurs “RUSZ CYCKI! – czyli Twoja Transformacja w Kobietę Sukcesu!”

 

Jeżeli dopiero poznajesz, czym jest Rozwój Duchowy, lub chcesz ugruntować swoją wiedzę, serdecznie polecam Ci moją książkę – “JAK DZIAŁA ENERGIA, czyli Rozwój Duchowy Od Podstaw”, która ukazała się we wrześniu 2017 roku w wersji e-book i zebrała bardzo pozytywne recenzje od Czytelników. 

 

Jak widzisz, na bazie własnego doświadczenia przygotowałam dla ciebie programy i kursy, które w skuteczny sposób pomogą ci z sukcesem przejść do lepszej wersji twojego życia, i zmienić to co ci nie służy, na to, na co naprawdę zasługujesz.

 

Pamiętaj, że jeżeli chcesz naprawdę zmienić swoje życie, to czas ruszyć cztery litery i zabrać się do pracy (nad sobą), bo nic samo się nie zrobi! 

 

Nie wiesz od czego zacząć? 

Napisz do mnie! 

Daria z Rubikon Wings

Trener Rozwoju Duchowego