RUSZ CYCKI! – Twoja Transformacja w Kobietę Sukcesu!

TO JEST TWÓJ CZAS!

 

 

W wieku 17 lat zachorowałam na anoreksję, a rok później na bulimię. Być może wiesz, że obie te choroby powstają w wyniku ogromnego deficytu miłości. Nie chodzi jednak o to, że nikt mnie wówczas nie kochał lub nie dawał wsparcia. Osobą, która nie dawała mi miłości, byłam ja sama. 

Z jakiegoś nieznanego mi powodu, nie potrafiłam siebie pokochać, a umiałam jedynie niszczyć. Musiałam zmierzyć się ze sobą i ze światem, a walka ta trwała dobrych kilka lat.

Opowiadam Ci o tym z dwóch powodów. Po pierwsze – przeszłam drogę od nienawiści do bezwarunkowej miłości, ze wszystkim co było pomiędzy jednym, a drugim. Znam tę drogę, bo byłam tam. Wiem, jak przejść przez każdy level. Wiele lat temu wygrałam z chorobą i zrobiłam to samodzielnie.  

Po drugie – na powyższym zdjęciu widzisz inny efekt mojej pracy. Można zdecydować, że chce się odnieść sukces, a potem po prostu to zrobić. I nieważne z jakiego miejsca startujesz, bo wiem co trzeba zrobić, by się udało. Jestem najlepszym trenerem transformacji, jakiego znam i robię to, bo lubię. 

Uwielbiam patrzeć, jak komuś rosną skrzydła, choć nigdy nie podejrzewał, że może latać. Ja udowadniam, że możesz polecieć dokąd zechcesz.

 

WŁAŚNIE DLATEGO NAPISAŁAM TEN KURS. 

PONAD 100 STRON PRAKTYCZNEJ WIEDZY!

rrrr

W tej części zrozumiesz jak ważną rolę w Twoich osiągnięciach ma to, co myślisz o sobie samej, oraz poznasz metody, dzięki którym pokochasz siebie na nowo!

Ta część to relacje z innymi ludźmi i umiejętność mówienia “nie” z przyjemnością. Znając swoją wartość nauczysz się prezentować ją także innym.

Tutaj pokażę Ci, jak przestać marzyć i zabrać się w końcu za realizację swoich pomysłów. Jeżeli nie wiesz czego chcesz od życia, jest to czas i miejsce, by się tego w końcu dowiedzieć!

UWIERZYSZ W SIEBIE!

ZACZNIESZ DZIAŁAĆ!

PRZESTANIESZ BYĆ SZARĄ MYSZKĄ!

ZACZNIESZ OD NOWA!

ZREALIZUJESZ SWOJE MARZENIA!

PRZESTANIESZ POZWALAĆ SIĘ WYKORZYSTYWAĆ!

 

 

To mogą być Twoje najlepiej zainwestowane pieniądze!

 

 

RUSZ CYCKI! - TWOJA TRANSFORMACJA W KOBIETĘ SUKCESU

KURS ONLINE DLA KOBIET

WIERZĘ W CIEBIE I ŻYCZĘ CI SAMYCH SUKCESÓW!