O CZYM INFORMUJĄ LICZBY KARMICZNE?

 

Liczby Karmiczne zazwyczaj kojarzone są przez ludzi negatywnie, gdyż oznaczają problemy w danym obszarze życia. Moje podejście do tych liczb, jest mimo wszystko nieco inne. Wiedza to potęga.
Co innego działać w życiu na oślep, myśląc, że ma się po prostu pecha (np. do kobiet / mężczyzn), a co innego wiedzieć, jakie określone doświadczenia mogą wystąpić w naszym życiu oraz dlaczego tak się dzieje. I przede wszystkim – co należy zrobić, aby pozytywnie zmienić daną sytuację.


Do czasu, nim odkryłam własne liczby karmiczne, zupełnie nie rozumiałam, dlaczego spotykają mnie określone problemy, a dokładniej mówiąc – dlaczego w kółko się one powtarzają. W momencie, gdy poznałam te wibracje oraz przesłanie, jakie ze sobą niosą – poczułam ulgę (bo zrozumiałam, że ma to “wyższy sens”) oraz otrzymałam (w postaci wiedzy) narzędzia do tego, aby sobie z ową karmą poradzić.

Mając wgląd w Portret Numerologiczny, możemy de facto zobaczyć, jaki plan przygotowała dla nas dusza na to wcielenie.
Liczb karmicznych nie trzeba traktować jako kary; jest to raczej ważna informacja oraz wskazówka.
Jeżeli ciągle trafiasz na nieodpowiednich mężczyzn, którzy prędzej czy później od ciebie uciekają, jeżeli bardzo często zmieniasz pracę lub jesteś w niej zawsze niedoceniana – ma to swoje wytłumaczenie oraz wymaga od ciebie określonych lekcji do przepracowania. Im szybciej zrozumiesz, jaki jest sens twoich lekcji – tym szybciej będziesz mogła je zakończyć.

Liczby karmiczne mogą być ukryte w dacie urodzenia oraz imionach i nazwiskach.
Pełen Portret Numerologiczny możesz zamówić TUTAJ.

 
Wyróżniamy pięć LICZB KARMICZNYCH i są to kolejno: 13, 14, 16, 19 oraz 26.

 

13 – problemy finansowe, problemy z pracą, często trudne dzieciństwo

Jest to liczba, która wskazuje, że w poprzednich wcieleniach byliśmy skrajnie leniwi, żyjąc na koszt innych, przez co zaciągnęliśmy dług karmiczny w takiej właśnie postaci. Objawiać będzie się on poprzez brak satysfakcji z wykonywanej pracy (nudna, niezgodna z naszymi zainteresowaniami), problemy ze znalezieniem pracy, częstą zmianę pracy lub ogólnie problemy z pieniędzmi (z powodu braku przychodu).
Dług karmiczny spłacimy w momencie, gdy zaczniemy doceniać pracę, którą aktualnie mamy / starać się niezależnie od tego, czy lubimy wykonywać ten zawód, czy też nie / nie będziemy oczekiwać na pochwałę. Szacunek do pracy oraz wyzbycie się lenistwa zdecydowanie pomogą w zakończeniu karmy.

 

14 – KARMA WOLNOŚCI, objawia się m.in. poprzez straty (materialne, utrata partnerów, śmierć bliskich osób)

Liczba ta pojawiła się z powodu nieodpowiedzialnego użycia wolności w poprzednich wcieleniach, które powodowało cierpienie innych. Miało związek również z przekraczaniem cudzych granic. Mogły być to wszelkiego rodzaju uzależnienia – od narkotyków, alkoholu, seksu itd. Osoba taka skupiała się tylko i wyłącznie na zaspokojeniu swoich żądz oraz pragnień zmysłowych, zupełnie zaniedbując sferę duchową. Karma ta objawiać będzie się w postaci strat wszelkiego rodzaju oraz problemy w rozwijaniu własnych talentów. Zakończymy lekcje wówczas, gdy nauczymy się właściwie korzystać z wolności – szczególnie tej innych ludzi. Nie będziemy przekraczać cudzych granic i zrozumiemy, że wszelkie ograniczenia mają czemuś służyć. Zainteresowanie się duchową stroną życia (nie tylko zmysłową) będzie bardzo pomocne. 

 

16 – karma miłości, problemy w związkach, opuszczanie przez partnerów lub wybieranie partnera, który jest niedostępny

Wibracja ta pojawia się wówczas, gdy w poprzednich wcieleniach zaniedbaliśmy rodzinę lub uczucia drugiej osoby – porzecenie rodziny, skrajny brak odpowiedzalności, wykorzystanie czyichś uczuć. W tym życiu często wibracja ta objawia się silnym uzależnieniem od miłości i partnera, co skutkować będzie brakiem szczęścia w związkach oraz ich rozpadem. Bywa, że przez dłuższy czas (liczony w latach) dana osoba będzie borywać się z samotnością oraz brakiem relacji romantycznych. Często zdarza się również przyciąganie partnera niedostępnego emocjonalnie (np. alkoholika) albo oznacza związek na odległość (partner mieszka za granicą lub jest marynarzem, kierowcą tira itp.).

Lekcję tę przepracować można poprzez wycofanie się z własnego egocentryzmu, skupienie się na odczuciach i potrzebach partnera, a nie tylko swoich, wyzbyciu zazdrości i zaborczości oraz nie rezygnowaniu ze związku z powodu trudności. Karma 16 to przede wszystkim nauka bezwarunkowej miłości.

 

19 – karma władzy, doświadczenie poniżenia, zależności od innych, mocne ponoszenie odpowiedzialności własnych działań

Lekcja wywołana nadużywaniem siły i władzy wobec drugiego człowieka. W tym życiu będzie objawiać się poprzez mocne ego, któremu trudno znieść zależność od kogoś “wyżej postawionego”. To może być szef w pracy, ale także żona czy mąż, który np. mocno wstrzymuje nasze decyzje i działania – ogranicza.
Lekcję tę przepracowuje się poprzez mądre używanie siły i władzy – należy nauczyć się, że władza nad innymi ludzi, to przede wszystkim odpowiedzialność.

Nauka bycia liderem, bez dominacji.

 

26 – ta liczba w Portrecie czyni relacje z innymi ludźmi wyjątkowo trudnymi, w celu przemiany wnętrza właściciela / karma ciała 

Wibracja ta odczytywana jest na dwa sposoby. 

  1. Mocno utrudnia kontakty z otoczeniem – czyni relacje trudnymi i konfliktowymi. Dana osoba jest zapamiętywana jako ktoś z trudnym charakterem. 
  2. Karma ciała – skupienie się na swoim ciele np. poprzez choroby (otyłość utrudniająca funkcjonowanie / paraliż) lub eksploatacja ciała jako zawodowy sportowiec

Karmę tę przepracowuje się poprzez pracę nad swoim charakterem (złagodzeniem go) oraz dbanie o swoje ciało – prawidłowe odżywianie i pielęgnację. 

INTERESUJESZ SIĘ NUMEROLOGIĄ?