DWUPUNKT – PROSTA TECHNIKA KREACJI NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

 

Dzisiaj temat, którym interesuje się wiele osób, ponieważ mamy do czynienia z prostą metodą kwantową, dającą zauważalne i pozytywne rezultaty, a jednocześnie wzbudzającą kontrowersje odnośnie tego, jak ją poprawnie wykonywać. W tym artykule postaram się rozwiać najczęściej spotykane wątpliwości dotyczące Metody Dwupunkowej oraz wypisać kolejno punkt po punkcie jak przeprowadzić DWUPUNKT prawidłowo.

 
CZYM JEST DWUPUNKT

Najprościej mówiąc, Dwupunkt jest metodą pozwalającą na tzn. skok kwantowy – czyli zmieniamy jedną (niekorzystną) rzeczywistość, na inną (korzystną).
Na przykład z pola, w którym nie radzimy sobie z pieniędzmi, przeskakujemy w pole, w którym tego problemu nie ma.
Tak to wygląda w uproszczonej wersji.

Gdyby ktoś chciał sięgnąć po bardziej skomplikowaną literaturę oraz poznać historię, jak doszło do odkrycia Dwupunktu, to odsyłam do dwóch nazwisk – Richarda Bartletta i Franka Kinslowa (Matryca Energetyczna i Synchronizacja Kwantowa). To właśnie ci dwaj doktorzy, niezależni od siebie i prawie w tym samym czasie dokonali odkryć pozwalających na osiąganie zupełnie nowych efektów w zakresie pracy z energią i podświadomością.

Dwupunkt wykorzystuje fizykę kwantową, która mówi nam o tym, że wszystko co nas otacza jest energią.
Pamiętamy, że nasza rzeczywistość wynika z nas samych (CO W ŚRODKU, TO NA ZEWNĄTRZ).
Metoda Dwupunktowa pomaga usunąć nasze błędne przekonania i głęboko zakorzenione wzorce i programy, dzięki czemu zmiana następująca w nas, pozwala zmienić realnie naszą rzeczywistość.

W trakcie wykonywania Dwupunktu wchodzimy w tzn. Pole Serca (wyjaśnię o co chodzi w dalszej części artykułu), ponieważ MIŁOŚĆ jest NAJWYŻSZĄ MOŻLIWĄ ENERGIĄ oraz NAJWYŻSZĄ WIBRACJĄ – jak wspominałam niejednokrotnie w swoich artykułach oraz książce, MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWA (oraz jej pochodne: akceptacja, empatia, wybaczanie, wdzięczność) ma moc sprawczą i dokonuje realnych zmian w naszej rzeczywistości.

To dlatego HO’OPONOPONO działa.
To dlatego Metoda Radykalnego Wybaczania potrafi zdziałać cuda i zmieniać ludzi.
To dlatego podczas robienia Kodów Uzdrawiania należy skupić się na odczuwaniu bezwarunkowej miłości.
To dlatego praktykowanie wdzięczności natychmiast podnosi wibracje i zmienia realnie sytuację.
To dlatego odpuszczenie (akceptacja) pomaga szybciej osiągnąć upragniony cel.
I to dlatego DWUPUNKT działa.

Wszystko opiera się na energii miłości, o czym pisał również Einstein w swoim słynnym liście do córki.

Wracając jednak do Dwupunktu – jest to niezwykle prosta metoda i każdy może się jej nauczyć.
Przy pomocy dwóch punktów sprawimy, że wytworzy się tzn. załamanie fali i nastąpi zmiana (w polu energii).
Przestawię poniżej bardzo prosty opis pozwalający na użycie tej metody natychmiast. Zawsze zachęcam do zgłębiania wiedzy, edukacji oraz czytania książek i można to zrobić również w przypadku Dwupunktu, jednak zapewniam, że spokojnie można pracować z tą metodą bez żadnych kursów czy znajomości historii jej powstania.

 

Dwupunktu używamy do pracy z takimi tematami jak:

– zmiana negatywnych / błędnych przekonań
– leczenie chorób / bólu
– poprawa samopoczucia
– po to, by pomóc innym (należy wówczas zapytać o zgodę)
– poprawa relacji z innymi
– poprawa sytuacji finansowej
– zmniejszenie stresu
– szybsze osiąganie celu

 

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ

 

1. Nie ma jednej metody.

Bardzo często ludzie szukają dokładnego opisu jakiejś metody i niepotrzebnie skupiają się na przykład na tym, czy ich dłonie są ułożone idealnie co do centymetra w odpowiedniej pozycji itp. Te wątpliwości podpowiada lewa półkula (logika), a przy pracy z energią potrzebna jest prawa półkula (intuicja).
Jeśli chodzi o Dwupunkt mamy co najmniej kilka różnych propozycji, jak wykonywać tę metodę, przy czym tak naprawdę, to którą wybierzemy ma małe znaczenie.
Najważniejsze to zrozumieć sens – o co w tym chodzi i jak działa – a następnie można działać “po swojemu”, intuicyjnie, wierząc, że przyniesie to oczekiwany rezultat.
I tak własnie się stanie, ponieważ to nie logika dokonuje tutaj cudów, tylko serce.

2. Przestrzeń Serca.

Wiele osób nie ma pojęcia co to.
Przestrzeń Serca to takie miejsce w nas, które zawiera najwyższą możliwą energię, czyli miłość bezwarunkową. Posiada ją każdy, choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę.
Możemy sobie wyobrazić, że miejsce to znajduje się właśnie tam, gdzie mamy serce (Czakra Serca).
Aby znaleźć się w Przestrzeni Serca, należy po prostu przywołać w sobie PIĘKNE UCZUCIE – to może być moment, gdy śmiejemy się i jesteśmy radośni, może być to uczucie, jakie przychodzi do nas, gdy patrzymy na własne dziecko czy bawimy się z ukochanym psem, może być to wspomnienie lub wyobrażenie nas samych – niezwykle szczęśliwych.

3. Nie należy oczekiwać rezultatów.

To jest bardzo ważne.
Wykonujemy Dwupunkt, dziękujemy za to, że nasz problem został naprawiony, ale nie sprawdzamy za chwilę, czy aby na pewno zmiana już się dokonała.
Nie wolno tak robić, ponieważ w ten sposób wywieramy presję energetyczną (tzn. nadmierny potencjał), wymuszamy na Wszechświecie działanie, a wymuszenie powoduje OPÓR. Należy wierzyć, że sprawa została załatwiona, ale jednocześnie nie tworzyć oporu nadmiernymi oczekiwaniami.
Jest to zresztą jedna z głównych zasad działania Prawa Przyciągania.
Mówiąc w skrócie: wyrażamy intencję i odpuszczamy.

 

JAK WYKONAĆ DWUPUNKT – KROK PO KROKU

1. Znajdź ciche miejsce, w którym będziesz mógł się zrelaksować. Zapewnij sobie dogodne warunki oraz bezpieczną pozycję. Zdarza się, że niektórzy w trakcie wykonywania Dwupunktu odczuwają osłabienie – dlatego ważne jest, abyś czuł się bezpiecznie i swobodnie. Możesz stać lub siedzieć.

2. Zrób głęboki wdech i wydech, oczyść swój umysł. Wejdź w Przestrzeń Serca, czyli przywołaj w sobie uczucie bezwarunkowej miłości i radości. To uczucie będzie miało moc sprawczą i jest konieczne, aby metoda Dwupunktu była skuteczna.

3. Popatrz na swoją lewą dłoń i wyobraź sobie na niej punkt, który będzie uosabiał temat, który Cię martwi. 
Np.” Ciągły brak pieniędzy”
“Kłopoty w małżeństwie”
“Niemiła atmosfera w pracy”
itp.

Połącz niewidzialną nicią (w wyobraźni) punkt na lewej dłoni z punktem w swoim sercu.

4. Popatrz na swoją prawą dłoń i wyobraź sobie rozwiązanie sytuacji. Podpowiem, że można tutaj używać Afirmacji, np. “Jestem magnesem dla pieniędzy” “Przyciągam do siebie pozytywnych i otwartych ludzi” “Tworzę udane związki z ludźmi” itp. Możesz zastosować również  jedną z najlepiej działających intencji, czyli po prostu:
NAJLEPSZE MOŻLIWE ROZWIĄZANIE TEJ SYTUACJI

Podobnie jak poprzednio, połącz niewidzialną nicią (w wyobraźni) punkt na prawej dłoni z punktem w swoim sercu.

5. Powoli połącz w delikatny uścisk prawą dłoń z lewą (uścisk nie jest konieczny – ważne, aby ręce zbliżyły się do siebie).
W tym czasie możesz wyobrazić sobie, że punkt na prawej dłoni “pochłania” punkt z lewej dłoni, przysłania go – jest silniejszy.
Jakby prawa dłoń (z pozytywną intencją) gasiła pożar na lewej dłoni (problem).

6. Na koniec pamiętaj o podziękowaniu. Kiedy ręce będą już w uścisku lub blisko siebie, możesz powiedzieć w myślach lub na głos “Dziękuję. Dokonało się”.
Poczuj radość, że Twoja prośba została już spełniona.

7. Tak jak wspominałam wyżej – nie należy tworzyć nadmiernego potencjału, dlatego pamiętaj, że we Wszechświecie wszystko ma swój powód oraz czas i miejsce – nie mamy pełnej perspektywy, a Wszechświat owszem. Nasza intencja zostanie spełniona, ale czy nastąpi to jutro, czy za 5 miesięcy – pozwólmy zdecydować Wszechświatowi, który wie najlepiej, kiedy coś może do nas przyjść.

 
A MOŻE BY TAK GRUPOWO?

Bardzo ciekawą sprawą jest GRUPOWE wykonywanie Dwupunktu w tej samej intencji.
„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)

Wszyscy jesteśmy Jednością i zazwyczaj rozumiemy to jedynie w teorii. W praktyce widać to przy takiej okazji, jak łączenie sił energetycznych w jednej sprawie.
Wspólne medytacje, grupowe modlitwy i prośby wyrażane przez więcej, niż jedną osobę – zawsze przynoszą lepszy i szybszy rezultat.
Na facebook’u jest wiele grup, które oferują wspólny Dwupunkt; poniżej linki do dwóch, które znam:

POMOCNY DWUPUNKT – GRUPA FB
MAGICZNY DWUPUNKT I KREACJA Z SERCA – GRUPA FB

A teraz do dzieła! 🙂