NIEZWYKŁA MOC ZADAWANIA PYTAŃ

Zgodnie z planem, dzisiaj chcę Wam powiedzieć coś więcej o absolutnie genialnym w swej prostocie narzędziu, jakim jest zadawanie pytań. Ową technikę można użyć co najmniej na trzy różne sposoby, które omówię poniżej, a z którymi być może spotkaliście się już wcześniej.

Tytułem wstępu, po to by nakierować Was na właściwy trop, przypomnę na jakiej zasadzie działa Mapa Marzeń. Jak wiemy, jest to mapa/schemat/plan, który przelewamy z naszej głowy na kawałek bristolu i zazwyczaj możemy obserwować, jak w ciągu roku większa lub mniejsza część naszych marzeń i pomysłów, jakimś “magicznym” sposobem zostaje zrealizowana.

Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno Wszechświat jak i nasza podświadomość dostaje informacje do czego ma dążyć, i tak wszystko zostaje “ustawione”, że tak naprawdę bez naszego świadomego udziału, nagle okazuje się, że jesteśmy tam, gdzie chcieliśmy być.

Zostaje podsunięta do naszego życia właściwa osoba, jesteśmy we właściwym miejscu i czasie, dostajemy odpowiednią propozycję albo ulotkę z reklamą kursu tego, czego chcieliśmy się nauczyć.
Jasne, że to od nas zależy co z tym zrobimy – bo jeśli nie wykorzystamy szansy, odmówimy propozycji, albo pójdziemy na rozmowę kwalifikacyjną na kacu lub nieprzygotowani – to pomimo, że podświadomość albo Wszechświat podsunęli nam okazję do realizacji naszego planu – my nawaliliśmy.
Ale okazja była.

I pojawiła się ona dlatego, bo daliśmy JASNY SYGNAŁ czego chcemy, a obraz tego, o co nam chodzi można zobaczyć na Mapie Marzeń.

Wszechświat jest tak pięknie zorganizowany, że zawsze z nami współpracuje i zawsze nam pomaga. Większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, a jeśli na przykład wciąż marudzi i otacza się niskimi wibracjami – w konsekwencji przyciągając do swojego życia nieciekawe zdarzenia i ludzi, to tym bardziej nie rozumie, że sam jest za to odpowiedzialny i obwiania wszystkich, tylko nie siebie.
Jednak prawda jest taka, że Wszechświat jest wspaniałomyślny także dla takich osób, i naprawdę daje im to, o co proszą. A, że proszą się o negatywne zdarzenia… – cóż Wszechświat i tak da im to, czego chcą.

Przypomnij sobie w tym momencie, na jakiej zasadzie działają Pytania Kwantowe, lub przede wszystkim – DLACZEGO DZIAŁAJĄ? Po tym artykule ćwiczyliście Pytania Kwantowe na sobie, i w tamtym czasie otrzymałam jakieś 70% pozytywnych wiadomości, w których pisaliście, że jesteście zdziwieni skutecznością działania tych pytań, i około 30% wiadomości, w których powtarzała się ta sama informacja – “po użyciu Pytań Kwantowych moje sprawy pogorszyły się”.
Oznacza to 100% skuteczności Pytań Kwantowych, ponieważ sytuacja zmieniła się tak czy inaczej – choć zmieniała się na lepsze lub gorsze. W tym miejscu podkreślę, jaki błąd robiły osoby, u których sytuacja się pogarszała – OCZEKIWALI oni zmiany, a zadając pytania, mieli roszczeniową postawę.
Stworzył się wówczas nadmierny potencjał i energia musiała zostać wyrównana poprzez… efekt odwrotny od zamierzonego.
Kiedy używacie pytań kwantowych – pamiętajcie, by niczego nie oczekiwać.
Zadawajcie te pytania lekko i bez presji – wtedy działają.

Jest to pierwszy przykład, kiedy możemy zaobserwować Moc Zadawania Pytań. Działa to na takiej samej zasadzie, jak w przypadku Mapy Marzeń – Wszechświat Cię wspiera, więc kiedy mówisz Mu czego chcesz – kieruje Cię On na właściwą drogę, by to osiągnąć, kiedy zadajesz pytanie – On przysyła odpowiedź.

Druga technika, która również działa poprzez zadawanie pytań, to rozmowa ze sobą.
Na drodze rozwoju duchowego nie raz spotkaliście się pewnie z takim zdaniem – WSZYSTKIE ODPOWIEDZI MASZ W SOBIE.
Jest to prawda. Może niezupełnie jako człowiek, ale na pewno jako dusza, którą jesteś – znasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Jak uzyskać odpowiedzi na własne pytania?

POPRZEZ ICH ZADAWANIE!
Jakie to proste!
Nie uzyskasz jednak odpowiedzi na pytania, których nie zadasz – pamiętaj o tym.
Kiedy widzisz, że zachowujesz się w określony destrukcyjny sposób, na przykład w swoim związku lub życiu zawodowym, kiedy widzisz w tym schemat, ponieważ robisz tak, nie pierwszy czy drugi raz, ale piąty lub dziesiąty, zadaj sobie po prostu takie pytania:
DLACZEGO TO ROBIĘ?
CO MI TO DAJE?
JAKĄ SWOJĄ POTRZEBĘ ZASPOKAJAM W TEN SPOSÓB?
itd…

I wiesz co się stanie?
Otrzymasz odpowiedzi.

Stanie się tak dlatego, ponieważ – zapiszcie sobie to zdanie, nauczcie się na pamięć, wbijcie sobie do głowy:

JAKIE PYTANIA ZADAJESZ, TAKIE ODPOWIEDZI OTRZYMUJESZ

I to jest właśnie dzisiejszy temat lekcji, na tym polega Niezwykła Moc Zadawania Pytań i technika numer trzy.
Polega ona na tym, że kiedy zadajesz pytania, przychodzą odpowiedzi. Zawsze.

Chcesz pojechać na urlop do Kenii?

Zacznij zadawać pytania:
Co mogę zrobić, by pojechać do Kenii?
Co jest mi potrzebne, bym znalazł się w Kenii?

TWOJA PODŚWIADOMOŚĆ AUTOMATYCZNIE ZACZNIE WYSZUKIWAĆ ODPOWIEDZI.

Dlaczego nie mam partnera?
Co mogę zrobić, by szczęśliwie się zakochać?
Co jest takiego we mnie, że odstraszam potencjalnych partnerów?

WSZECHŚWIAT ZACZNIE UDZIELAĆ CI ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIA.

Dlaczego ciągle choruję?
Jaką informację próbuje mi przekazać organizm poprzez tą chorobę?
Co mogę zrobić, by szybciej wyzdrowieć?

KIEDY I W JAKI SPOSÓB PRZYJDĄ ODPOWIEDZI?

Co do tego, że przyjdą nie mam cienia wątpliwości.
Czy je usłyszysz, i czy pójdziesz za nimi? Zależy to już głównie od Ciebie i tego, jak bardzo nadstawisz uszu. Wszechświat odpowiada Ci przez cały czas na wszystko.

Jeżeli nie masz połączenia z własną intuicją (w tym miejscu warto zadbać o Czakrę Trzeciego Oka) i działasz głównie w oparciu o niskie wibracje – może spaść Ci na głowę cegła z karteczką “obudź się”, ale Ty jej nie zauważysz.

Warto zatem zadbać o własne Wysokie Wibracje, ponieważ przebywając na wyższych częstotliwościach jesteśmy bardziej wyczuleni na “znaki z góry”. One tak czy inaczej przyjdą, ale wtedy zdecydowanie łatwiej jest je odczytać.

Kontakt z Aniołami, które także dają całe mnóstwo rad i wsparcia, również jest znacznie łatwiejszy na wyższych częstotliwościach, ponieważ Anioły nie schodzą niżej. Cały czas są wokół nas i zajmują się tym, byśmy nie popadali w większe kłopoty, niż jesteśmy w stanie unieść, ale jak często nie dostrzegamy ich pomocy? 

To właśnie dlatego warto zwracać uwagę na to, co jemy, jakie treści do siebie dopuszczamy (pozytywne czy negatywne), w jakim środowisku się obracamy i czy poświęcamy odpowiednią ilość czasu na rozwój duchowy (na przykład medytację). Ponieważ to wszystko wpływa na poziom naszych wibracji. 

Wnioski z dzisiejszej lekcji są następujące:
ZADAWAJ WŁAŚCIWE PYTANIA
NASŁUCHUJ ODPOWIEDZI

Bo one przyjdą.