MAPA MARZEŃ

Czy wiesz, że już samo zapisanie swoich celów, w OGROMNYM stopniu przybliża Cię do ich realizacji?

Czy wiesz, że tylko 3% ludzi ma spisane swoje cele? I to oni osiągają w życiu najwięcej!

Na pewno kojarzysz kim jest Brian Tracy. Ten człowiek spędził większość swojego życia na zgłębianiu zagadki, dlaczego jedni ludzie odnoszą w życiu sukces, a inni nie.

Oto co napisał w jednej ze swoich książek:

„Cele są bardzo ważne dla szczęśliwego życia. Trudno sobie wyobrazić szczęśliwą i idącą naprzód osobę, która nie ma żadnych celów. Są one podstawą poczucia własnej wartości, szacunku do siebie i dumy. Kiedy realizujesz cele, bardziej siebie lubisz. Rośnie poczucie własnej wartości. Czujesz do siebie szacunek i inni szanują ciebie. Odczuwasz dumę.

Cele uruchamiają umysł. Uwalniają jego potęgę. Włączają wszystkie prawa psychiki: przyciągania, oczekiwania, wiary, wzajemności, nawyku, emocji. Kiedy masz cele, wszystko stara się, byś je zrealizował.”

Rozumiesz? Należy nadać konkretny CEL Twoim działaniom – wtedy te, niejako automatycznie – zaczną zmierzać do realizacji Twoich marzeń.

Już dziś koniecznie zapisz swoje cele lub stwórz własną Mapę Marzeń – która jest DOKŁADNYM OBRAZEM tego, czego chcesz od życia!

„TWOJA MAPA MARZEŃ – poradnik krok po kroku”, to przewodnik po tym jak najskuteczniej stworzyć własną mapę marzeń, kiedy warto to zrobić i jakich narzędzi użyć. 😍💪

 

PRZYGOTOWUJĄC TEN PROJEKT, WYKORZYSTAŁAM SWOJĄ WIEDZĘ Z RÓŻNYCH DZIEDZIN, TAKICH JAK NUMEROLOGIA, RUNY, CZAKRY I FENG SHUI – TO JĄ WŁAŚNIE WYRÓŻNIA NA TLE INNYCH, A CO WAŻNIEJSZE – WZMACNIA JEJ SKUTECZNOŚĆ! 🤩 
 

ALE PO CO MI TA MAPA MARZEŃ? 

 
MAPA MARZEŃ, CZYLI INACZEJ MAPA CELÓW, NADAJE KIERUNEK DZIAŁAŃ TWOJEJ PODŚWIADOMOŚCI.

 

Oznacza to dokładnie tyle, że moja nauczycielka matematyki, która powtarzała nam zawsze „PLAN TO 70% SUKCESU” miała rację!

Dlaczego?

Wyobraź sobie, że jesteś dyrektorem wielkiego przedsiębiorstwa i właśnie wydajesz polecenie – TA ANALIZA MA BYĆ ZROBIONA NA CZWARTEK W POSTACI WYKRESU SŁUPKOWEGO.

W momencie kiedy powiedziałeś co ma być zrobione i NA KIEDY ma być zrobione – Twoi pracownicy mogą przystąpić do pracy i zrealizować cel, jaki postawiłeś.

Jeżeli byś jedynie pomyślał:

„Hm… chciałbym żeby ta analiza była zrobiona… nie wiem dokładnie jaka i nie wiem właściwie na kiedy… ale chciałbym, żeby tak się stało” – to jak myślisz, czy zadanie zostałoby wykonane?

Możesz w to nie wierzyć, ale Twoja podświadomość pracuje dla Ciebie na pełnych obrotach (to dzięki niej „automatycznie” prowadzisz samochód, oddychasz i wiesz, żeby zatrzymać się na czerwonym świetle – nie musisz o tym myśleć, robisz to „automatycznie”).

Zarówno Twoja podświadomość jak i cały Wszechświat to Twoi pracownicy.

Podświadomość zrobi wszystko co uzna za konieczne, by Cię ochronić, a Wszechświat zrobi wszystko o co tylko poprosisz.

Problemy pojawiają się wtedy, kiedy podświadomość działa na starych, dawno nieaktualnych programach zaszczepionych w dzieciństwie, a Ty – przez to, że nie jesteś świadom własnej mocy – bardzo często „prosisz” o negatywne sytuacje…

Nie zmienia to jednak faktu, że jedno i drugie pracuje dla Ciebie. Jedyne co musisz zrobić, to nauczyć się jak być dobrym szefem.

NAUCZ SIĘ WŁAŚCIWIE WYDAWAĆ POLECENIA.

I właśnie dlatego plan to 70% sukcesu.

Mapa Marzeń to Twój plan. To wydanie właściwych poleceń podświadomości i Wszechświatowi – Twoim pracownikom – dzięki czemu będą oni mogli wreszcie zacząć działać na Twoją korzyść! 

CZAS PRZESTAĆ ODKŁADAĆ MARZENIA NA PÓŹNIEJ…

PRZYKŁADOWE MAPY JAKIE OD WAS DOSTAŁAM! 😍

ŻYCZĘ CI SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ!!!