OD ZERA DO MILIONERA – 5 INSPIRUJĄCYCH HISTORII

Myślę, że poznanie poniższych historii jest bardzo ważnym elementem na drodze do niezależności finansowej, do bogactwa lub po prostu do celu. Historie te pokazują, że MOŻNA WSZYSTKO, że jeżeli odpowiednio się nastawisz, to nic cię nie zatrzyma. Pokazują, że możesz urodzić się w ciężkich warunkach, w biednej rodzinie, a nawet nie skończyć studiów – jeśli tylko uwierzysz, że ci się uda, to powtarzam – nic cię nie zatrzyma. 

Te historie przedstawiam szczególnie dla tych z was, którym przeszło kiedykolwiek przez myśl, że nigdy nie będą bogaci, bo to jest niemożliwe. 

Dla tych z was, którzy kiedyś uwierzyli, że pierwszy milion trzeba ukraść. 

Dla tych z was, którzy mieli w życiu ciężko, ale mimo to nigdy się nie poddali. 

Wierzę, że kiedyś ktoś może pisać o was takie historie, jak tych pięć poniżej. 

Historii „od zera do milionera” jest naprawdę sporo – ja wybrałam takie osobowości, które każdy w mniejszym lub większym stopniu kojarzy. Jeżeli zainteresuje was temat, to zachęcam do własnych poszukiwań – osób, które osiągnęły ogromny sukces jedynie własną, uczciwą pracą jest bardzo dużo. Nie trzeba kraść, nie trzeba wygrywać w lotto – wystarczy chcieć tego z całego serca – i uda się. 🙂

JOE VITALE

Autor wielu książek o tematyce rozwojowej, znany w całej Ameryce. Napisał między innymi „Zero Ograniczeń” (współpracował z dr Hew Len’em), książkę na temat znanej nam metody HO’OPONOPONO. Wystąpił także w filmie „Sekret” na podstawie książki Rhondy Byrne. Dziś jest multimilionerem, kolekcjonującym bardzo drogie samochody. W jednej ze swoich książek napisał, że zdarza mu się wieczorem leżeć w jacuzzi, palić cygaro i płakać. Przypomina mu się wówczas, że kiedyś był człowiekiem bezdomnym, które nie było stać nawet na wynajęcie pokoju. Przez wiele lat pracował fizycznie w ciężkich warunkach i ledwo wystarczało mu na przeżycie. W swojej książce „Podróże do wnętrza siebie” opisuje pierwszą część swojego życia. 

OPRAH WINFREY

Urodziła się w niezwykle ubogiej rodzinie, a jej los był z góry przesądzony. Miała zostać służącą „białych”, tak samo jak jej babka. Oprah zdecydowanie nie miała lekko – oprócz tego, że żyła w ubóstwie, była także ofiarą wielokrotnego molestowania seksualnego przez członków jej własnej rodziny. Dziś jest na liście najbardziej wpływowych kobiet w historii, od lat ma swój program w tv i każdego dnia pomaga potrzebującym. Obecnie jej majątek szacuje się na prawie 3 MILIARDY dolarów. 

NEALE DONALD WALSCH

Autor wszystkich bestsellerowych tomów „ROZMOWY Z BOGIEM”. Był przeciętnym mężczyzną w średnim wieku, aż któregoś dnia został bez pracy, bez domu i bez rodziny. Żona go porzuciła, z pracy go wyrzucili, i stoczył się tak bardzo, że musiał zamieszać w obozowisku razem z bezdomnymi. Dziś jest milionerem i nie tylko dzieli się swoim majątkiem z innymi, ale także naucza, czym jest rozwój duchowy i jak wyjść z iluzji braku i niedostatku. 

J.K. ROWLING

Tej pani nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Autorka bestsellerowej książki HARRY POTTER, którą z początku odrzuciło 12 wydawnictw. Wcześniej w jej życiu nie było lekko – bita w dzieciństwie, rozwód z mężem tyranem, śmierć ukochanej matki, problemy finansowe i życie na zasiłku, a na koniec depresja i próba samobójcza. Nic nie zapowiadało sukcesu na taką skalę! Dziś J.K. ROWLING jest właścicielką marki HARRY POTTER, której majątek szacuje się na 650 milionów dolarów

SYLVESTER STALLONE

… czyli słynny Rocky Balboa! Mam nadzieję, że nie zanudzam was historią o tym znanym hollywoodzkim aktorze, jednak przyznaję, że jest jedną z moich ulubionych. Nikt w niego nie wierzył, żona odeszła, 1500 razy (dokładnie!), mówiono mu, że nie nadaje się na aktora. Był tak biedny, że spał na dworcach i upadł tak nisko, że sprzedał własnego psa. Napisał scenariusz do „Rocky’ego”, w którym zagrał tytułową rolę, dostał Oscara i jest dziś multimilionerem, aktorem, scenarzystą i reżyserem. Więcej na temat tej historii, znajdziesz w filmiku poniżej:

Mam nadzieję, że te historię pokazały wam, że bogactwo i sukces zaczynają się w głowie. Nieważne w jakim miejscu jesteś dzisiaj – oni też tam byli. Myślę, że mieli w sobie coś w rodzaju buntu – zdecydowali, że nie skończą tak, jak zaczęli i – niektórzy z nich świadomie, inni nie – działając w oparciu o potęgę podświadomości i potęgę własnych myśli – po prostu zdobyli to, czego chcieli! 

Życzę nam wszystkim tego samego! 🙂 

 

Jeżeli nie wiesz jak zacząć swoją drogę do niezależności finansowej i bogactwa, polecam Ci mój Kurs PRZYCIĄGNIJ PIENIĄDZE W 14 DNI!, z którego dowiesz się od czego trzeba zacząć i jakie należy zrobić porządki we własnej głowie. 🙂