OD ZERA DO MILIONERA – 5 INSPIRUJĄCYCH HISTORII

Myślę, że poznanie poniższych historii jest ważnym elementem na drodze do niezależności finansowej, wykreowania bogactwa lub po prostu do celu. Historie te pokazują, że MOŻNA WSZYSTKO – jeżeli odpowiednio się nastawisz i zaprogramujesz umysł na sukces, to nic Cię nie zatrzyma. Pokazują, że możesz urodzić się w naprawdę ciężkich warunkach, w biednej rodzinie, albo nie ukończyć edukacji – ale jeśli tylko uwierzysz, że Ci się uda, to powtarzam – nic Cię nie zatrzyma. 

Te historie przedstawiam szczególnie dla tych z Was, którym przeszło kiedykolwiek przez myśl, że nigdy nie będą bogaci, bo to jest niemożliwe. 

Dla tych z Was, którzy kiedyś uwierzyli, że pierwszy milion trzeba ukraść. 

Dla tych z Was, którzy mieli w życiu ciężko, ale mimo to nigdy się nie poddali. 

Wierzę, że kiedyś ktoś może pisać o Was właśnie takie historie, jak tych pięć poniżej. 

Historii “od zera do milionera” jest naprawdę sporo – ja wybrałam takie osobowości, które każdy w mniejszym lub większym stopniu kojarzy. Zachęcam też do własnych poszukiwań, gdyż przykładów osób, które osiągnęły ogromny sukces jedynie własną, uczciwą pracą jest bardzo dużo. Nie trzeba kraść, nie trzeba wygrywać w lotto – wystarczy chcieć tego z całego serca – i uda się. 🙂

JOE VITALE

Autor wielu książek o tematyce rozwojowej, znany w całej Ameryce. Napisał między innymi “Zero Ograniczeń” (współpracował z dr Hew Len’em), książkę na temat znanej nam metody HO’OPONOPONO. Wystąpił także w filmie “Sekret” na podstawie książki Rhondy Byrne. Dziś jest multimilionerem, kolekcjonującym bardzo drogie samochody. W jednej ze swoich książek napisał, że zdarza mu się wieczorem leżeć w jacuzzi, palić cygaro i płakać. Przypomina mu się wówczas, że kiedyś był człowiekiem bezdomnym, którego nie było stać nawet na wynajęcie pokoju. Przez wiele lat pracował fizycznie w ciężkich warunkach i ledwo wystarczało mu na przeżycie. W swojej książce “Podróże do wnętrza siebie” opisuje pierwszą część swojego życia. 

OPRAH WINFREY

Urodziła się w niezwykle ubogiej rodzinie, a jej los był z góry przesądzony. Miała zostać służącą “białych”, tak samo jak jej babka. Oprah zdecydowanie nie miała lekko – oprócz tego, że żyła w ubóstwie, była także ofiarą wielokrotnego molestowania seksualnego przez członków własnej rodziny. Dziś jest na liście najbardziej wpływowych kobiet w historii, od lat ma swój program w telewizji i każdego dnia pomaga potrzebującym. Obecnie jej majątek szacuje się na prawie 3 MILIARDY dolarów. 

NEALE DONALD WALSCH

Autor wszystkich bestsellerowych tomów “ROZMOWY Z BOGIEM”. Był przeciętnym mężczyzną w średnim wieku, aż któregoś dnia został bez pracy, bez domu i bez rodziny. Mniej więcej w tym samym czasie żona go porzuciła, został wyrzucony z pracy i stoczył się tak bardzo, że musiał zamieszać w obozowisku razem z bezdomnymi. Dziś jest milionerem i nie tylko dzieli się swoim majątkiem z innymi, ale także naucza, czym jest rozwój duchowy i jak wyjść z iluzji braku i niedostatku. 

J.K. ROWLING

Tej pani nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Autorka bestsellerowej książki HARRY POTTER, którą z początku odrzuciło 12 wydawnictw. Wcześniej w jej życiu nie było lekko – bita w dzieciństwie, przeszła trudny rozwód z mężem tyranem, przeżyła śmierć ukochanej matki i miała poważne problemy finansowe. Skończyło się depresją i próbą samobójcza. Nic nie zapowiadało sukcesu na taką skalę! Dziś J.K. ROWLING jest właścicielką marki HARRY POTTER, której majątek szacuje się na 650 milionów dolarów

SYLVESTER STALLONE

… czyli słynny Rocky Balboa! Uwielbiam tą historię! Nikt w niego nie wierzył, jego żona odeszła, 1500 razy (dokładnie!), mówiono mu, że nie nadaje się na aktora. Był tak biedny, że spał na dworcach i upadł tak nisko, że sprzedał własnego psa. Napisał scenariusz do “Rocky’ego”, w którym zagrał tytułową rolę, dostał Oscara i jest dziś multimilionerem, aktorem, scenarzystą i reżyserem (a psa odzyskał!). 

Mam nadzieję, że te historię pokazały Wam, że bogactwo i sukces zaczynają się w głowie. Nieważne w jakim miejscu jesteś dzisiaj – oni też tam byli. Myślę, że mieli w sobie coś w rodzaju buntu – zdecydowali, że nie skończą tak, jak zaczęli i – niektórzy z nich świadomie, inni nie – działając w oparciu o potęgę podświadomości i potęgę własnych myśli – po prostu zdobyli to, czego chcieli! 

Życzę nam wszystkim tego samego! 🙂 

Jeżeli nie wiesz jak zacząć swoją drogę do niezależności finansowej i bogactwa, polecam Ci mój Kurs PRZYCIĄGNIJ PIENIĄDZE W 14 DNI!, z którego dowiesz się od czego zacząć i jak zrobić porządki we własnej głowie. 🙂