W JAKI SPOSÓB BLOKUJESZ PRZYPŁYW W SWOIM ŻYCIU?

Na pewno nie raz słyszeliście, że wszyscy jesteśmy jednością, a dualizm jest tylko iluzją.

Wchodząc na ścieżkę rozwoju duchowego nie da się o tym nie słyszeć, co więcej hasło to jest na tyle popularne, że z pewnością znają je również inni ludzie. Część z nas rozumie znaczenie tych wielkich słów, powiązanych niejako z Zasadą Lustra (w innych ludziach widzimy siebie – oceniając innych, oceniamy siebie).
Nie możemy zmieniać innych ludzi, ale poprzez zmianę własnego postrzegania i siebie samych, ludzie zmieniają się w odpowiedzi na naszą przemianę. To dowodzi temu, że wszystko jest jednością; wszystko jest ze sobą powiązane.

Kiedy jednak sąsiad kupuje nowy samochód, albo kolega z pracy dostał awans (a to my chcieliśmy go dostać) mało kto pamięta o tym, że jesteśmy jednością i mało kto szczerze cieszy się z sukcesu drugiej osoby.
ZWŁASZCZA jeśli tej osoby nie lubimy. 😉

Przyjmijmy w tym momencie, że teoria mówiąca, że każdy człowiek jest powiązany z innym, a wszyscy razem stanowimy JEDNOŚĆ jest całkowicie prawdziwa. Ja uważam, że tak właśnie jest, a w swojej drugiej książce bardzo ten temat rozwinę, przytaczając badania naukowe, które to potwierdzają.

Czas zatem zadać kluczowe pytanie: W jaki sposób wiedza w tym zakresie, może nam pomóc przyciągnąć do swojego życia pieniądze i obfitość?
Nie tylko chodzi o kwestie materialne, ale o wszystko inne. Jak wykorzystując wiedzę o tym, że wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani, możemy pomóc sobie przyciągnąć dobre zdrowie, miłość i fajny biznes?
Pewnie już się domyślacie. 🙂

BŁOGOSŁAW TO CZEGO PRAGNIESZ.

Omówmy sprawę od drugiej strony.
Jeżeli zazdrościsz komuś sukcesu / żony / partnera / awansu / samochodu / pozycji / szczęścia (!!!), to zgodnie z przyjętą teorią, że wszyscy jesteśmy jednością – odmawiasz sobie prawa do posiadania tej rzeczy / osoby / stanu. Zazdrość oznacza, że nie chcesz, by ta osoba miała coś, czego Ty nie masz; jesteś zły, że ona to ma, a nawet wymyślasz argumenty, dlaczego nie zasłużyła na to, by mieć…
Z punktu widzenia energii właśnie odcinasz sobie drogę do tego, aby to dostać.

Podobno polski naród jest narodem zawistnym. Jest nawet taki (smutny) dowcip…

Lucyfer w piekle przeprowadza inspekcje.
Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta:
– Dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła?
– Bo w tym kotle gotują się Amerykanie, oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć.

Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów.
Podchodzi i pyta:
– Czy tu tylko 5 diabłów wystarczy?
– Tak, w kotle gotują się Anglicy, są ambitni, ale przy tym trochę flegmatyczni więc 5 wystarczy.

Następnie lucyfer podchodzi do kotła przy którym stoi jeden diabeł i zadaje mu pytanie:
– Czy ty tu sam wystarczysz, aby przypilnować kotła?
– Tak, bo w kotle gotują się Niemcy; to zdyscyplinowany naród, więc jeden diabeł wystarczy.

Lucyfer idąc dalej zauważa kocioł, którego nikt nie pilnuje. Chodzi i szuka diabła, który by mu wyjaśnił zaistniałą sytuację, aż w końcu znajduje jednego odpoczywającego, więc podchodzi i pyta:
– Dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła?
– Bo w nim znajdują się Polacy.
– Czy ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła?
– Ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.

Jak wiemy, w każdym dowcipie jest ziarno prawdy – jak wielkie jest ziarno w tym przypadku, niech każdy odpowie sobie sam. Poniżej zamieszczam film Kamili Rowińskiej, która przedstawia opisany problem na przykładzie Ewy Chodakowskiej i jej strojów kąpielowych za 700 zł.
Zachęcam, byście obejrzeli – w skrócie chodzi o to z jakim hejtem spotkała się Ewa Chodakowska tylko dlatego, że wypuściła produkt w cenie znacznie przewyższającej jej poprzednie produkty.

Nasuwa się pytanie – dlaczego była taka reakcja?
Dlaczego ludzie to w ogóle oceniają?
Jeśli Ewa Chodakowska ma ochotę wypuścić produkt za 10 000zł to niech tak zrobi – kto będzie chciał, niech kupi, a kto nie będzie chciał, niech nie kupuje, proste.
Każdy kto swoim hejtem wyraził niechęć i brak zgody na to, by Ewa (czy ktokolwiek inny!) UCZCIWIE zarobiła więcej pieniędzy – sam sobie odciął drogę do takich pieniędzy.
Dokładnie tak to działa.

Dlatego NIE WOLNO zazdrościć innym ludziom NICZEGO!
Kiedy tylko pojawia się w Tobie uczucie zazdrości, natychmiast złap się na tym i przypomnij sobie ten artykuł.  Sam fakt, że przestaniesz odczuwać niechęć do ludzi, którym się w życiu coś udało (nic się im nie udało – oni swoją ciężką pracą osiągnęli swoje cele) sprawi, że pozwolisz SOBIE na obfitość w życiu. To będzie Twoja zgoda.

🙂

A póki co, odpowiedzmy sobie na jeszcze jedno pytanie – co zrobić, aby wykorzystać tę samą wiedzę i dzięki niej SZYBCIEJ PRZYCIĄGNĄĆ to czego chcemy?

BŁOGOSŁAW TO CZEGO PRAGNIESZ!

Poniżej zamieszczam filmik z ćwiczeniem, które polecam Wam wykonać jak najszybciej.
Jeżeli je znacie lub robiliście wcześniej – możecie zrobić je jeszcze raz.
Tak naprawdę warto robić coś podobnego na przykład raz w miesiącu 🙂

 

Szczerze pogratuluj osobie, która już osiągnęła to, czego Ty pragniesz.
Szczerze uśmiechnij się na myśl, że jej się udało.
Badź dumny. Wyraź uznanie. Ciesz się.
Jesteśmy jednością.
Ciesząc się z sukcesów innych, z energetycznego punktu widzenia pozwalasz sobie na taki sam sukces.


Odczuwając zazdrość blokujesz przypływ dostatku i radości w swoim życiu.

W Kursie PRZYCIĄGNIJ PIENIĄDZE W 14 DNI, znajdziesz listę cech ludzi bogatych i ludzi biednych.
To właśnie biedni zazdroszczą, a bogaci cieszą się z sukcesów innych.