OPINIE MOICH KLIENTÓW

 

 

CO INNI MÓWIĄ O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

 

 

 
“Bioenergoterapeutka z dużym doświadczeniem robiła mi diagnozę energetyczną. Napiszę Ci pokrótce, że czakry pracują na naprawdę bardzo wysokim poziomie. “Swoją” energią, która pochodzi z ciała świetlistego i natury żyję w 70%. Biowitalność na poziomie 17 000 BV. Połączenie duszy z ciałem w ponad 50% 🙂 no i wyszło, że jestem już naprawdę bardzo starą duszą (zresztą sama o tym pisałaś w portrecie numerologicznym). Naprawdę wygląda to bardzo dobrze 🙂
 
Daria, po co piszę to Tobie pewnie myślisz… po to, ponieważ w bardzo dużym stopniu to Twoja zasługa, że dziś jestem innym człowiekiem niż 4 miesiące temu (bardziej chodzi mi o tą duchową stronę człowieka). W świecie zewnętrznym ludzie uśmiechają się do mnie, problemy same się rozwiązują itp.. Te zmiany są subtelne ale z dnia na dzień jest lepiej.
 
Tak jak pisałem już kiedyś, codziennie dziękuję że Jesteś i, że trafiłem na Ciebie na FB, w filmach na YT, książka, kursy, Zmiana Numerologiczna, afirmacje itp.. Moje życie od tamtej pory zmieniło się na lepsze i wiem, że będzie jeszcze lepiej.”
 
– Łukasz
 
 

Do Darii trafiłam dzięki Rubikon Wings na facebook’u 🙂
Zaciekawiła mnie bardzo informacjami na temat pytań kwantowych, o których nigdy wcześniej nie słyszałam- tak to się zaczęło.
Z zaciekawieniem obserwowałam jej nowe posty i aktywnie brałam udział w ćwiczeniach.


Jej fenomen polega na tym, że w cudowny i lekki sposób opowiada o możliwościach rozwoju i dodaje do tego ćwiczenia, które mnie osobiście bardzo mobilizowały do działań.


W którymś momencie poczułam, że chce zrobić Portret Numerologiczny i Zmianę, jeżeli taka byłaby wskazana.
Towarzyszyło mi tysiąc wątpliwości- czy aby na pewno? czy to nie przesada? a co jeśli sobie zaszkodzę? czy tak w ogóle można?
Zaczęłam czytać na ten temat. Okazało się, że znalazłam inne ogłoszenia osób, które zajmują się zmianą numerologiczną. Pomyślałam -dobrze jest, ktoś to jeszcze robi.
Sięgnęłam po książki dotyczące numerologii i zmiany portretu, żeby mieć większą pewność- w końcu mam za to zapłacić i ma mi to pomóc😊
Dowiedziałam się więcej na ten temat i zrozumiałam, że czas to zrobić. To było takie moje wewnętrzne uczucie.


Mimo, że trafiałam już na inne ogłoszenia czegoś mi w nich brakowało. Miałam poczucie, że nie ma tam tego prawdziwego podejścia do drugiego człowieka tylko czysty biznes.
Do Darii miałam dziwne zaufanie więc postanowiłam działać. Mam już portret i zmianę.
Polecam każdemu. Portret pokazał mi „czarno na białym” wszystko to co czułam, ale nigdy nie zdefiniowałam tego w taki sposób jak zrobiła to Daria na podstawie portretu. Myślę, że Ja nie do końca potrafiłam określić moje ograniczenia i możliwości.


Po portrecie podjęłam decyzje o zmianie. Przed zmianą porozmawiałyśmy, wspólnie ustaliłyśmy co nadaje się do zmiany, tak, żeby było to spójne ze mną. Jej propozycja była trafiona w samo sedno. Cudowne jest to, że Daria odpowiadała i odpowiada na wszystkie moje pytania – jestem z tych, „którzy mają tysiąc pytań do…..” 😊
Ona jest! Wiem, że mogę liczyć na jej pomoc podczas całego mojego procesu zmiany.


Najważniejsze jest to, że zaczęłam działać i czuje ogromny spokój z moimi decyzjami. Każdemu życzę, żeby miał odwagę do działania chociaż wiem, że mogą pojawić się wymówki takie jak -nie mam teraz pieniędzy itp.
Zapewniam, że jeżeli podejmiecie decyzje o zmianie to pieniądze się znajdą, naprawdę. Tak będziecie potrafili nimi zarządzać, że na wszystko Wam wystarczy. Bez obaw!
Musicie tylko chcieć!

  • Anita D. 

Od dłuższego czasu moja dusza wołała o pomoc, pracowałam różnymi metodami interesowałam się numerologią i prawem przyciągania , poznać prawo to jedno, drugie to zrozumieć ale co innego umieć się nim posługiwać we własnym życiu. Były tematy które do mnie wracały i mroziły krew w żyłach , miałam świadomość, której nie umiałam wykorzystać. Właśnie wtedy trafiłam na Darię i kupiłam jej książkę , potem dotarłam do filmików i wszystko stało się jasne 🙂

Poczułam jak działa energia! Kilka tematów jednak dalej było we mnie nieprzepracowanych , potrzebowałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dlatego zdecydowałam się na portret numerologiczny .To bym strzał w 10. Rzeczy które wydarzyły się w moim życiu zostały potwierdzone przez liczby, świadomość liczb karmicznych pomogła mi bardzo w życiu codziennym.

Dowiedziałam się jak przepracować karmę, aby ją uwolnić i to jest cudowne ❤

Kiedy miałam gorszy dzień i dopadał mnie jakiś lęk, wiedziałam, że mogę liczyć na wsparcie Darii. Moje życie przez ostanie 6 mc bardzo się zmieniło, dzięki nauce sposobu postrzegania sytuacji które mnie spotykają. Za to wszystko odczuwam dziś ogromna wdzięczność. Dziękuję Ci Dario!❤

  • Kasia W.

Współpracę z Darią mogę polecić wszystkim, którzy pragną nadziei na lepsze, jako, że faktycznie dostaną to “lepsze”.

Myślę, że kluczem jest fajna komunikacja (wszystko wyjaśnione jak dla dziecka) i innowacyjne podejście (przeczytałam wiele książek i przerobiłam kilka kursów, ale Daria nie zanudza, daje praktyczne wskazówki z ogromną dawką fajnej energii).

  • Monika S.

Książka jest super, lekko i prosto napisana, trafiająca do mojej głowy błyskawicznie. Jestem na etapie przeczytanych kilkunastu książek o pozytywnym myśleniu i rozwoju, ale tak jak piszesz, samo czytanie nic nie zmienia, trzeba wdrożyć to w życie tylko nie wiadomo jak. Ty pierwsza podajesz praktyczne ćwiczenia które z radością wykonuję 😊

– Agnieszka B. Ł.

Cześć Daria! Idziesz jak burza! Wpadłam na Ciebie przez przypadek  i jestem pod wrażeniem z jaka prostotą wyjaśniasz dużo podstawowych zagadnień jak Bóg, religia, aborcja czy energia. Od dobrych kilku lat słucham Abraham Hicks na YouTube a czakry i numerologia nie były nigdy w obrębie moich zainteresowań, ale chyba się w to bardziej wgłębie. Jesteś super i wiem, że odniesiesz wielki sukces. Pozdrawiam z Oxfordu xx

– Kasia J.

Cześć. Chciałabym podziękować i powiedzieć ze bardzo fajnie czytało mi się Twoja książkę. Bardzo fajnie ujęte w całość informacje. Jestem na tej ścieżce również od jakiegoś czasu. Miałam podobny moment, jeśli chodzi o chęć uświadamiania ludzi jakie cudowne narzędzia mamy w zasięgu ręki do zmiany naszego życia a wiele ludzi tego nie widzi. Potwierdziłaś mi w swojej książce ze nie należy nikogo namawiać, jeśli nie jest na to gotowy. […] Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłą lekturę i życzę Ci aby książka jak najszybciej pojawiła się w druku. Pozdrawiam serdecznie

– Kinga M.

Jestem na 104 str książki i nie mogę się oderwać, a czytam od wczorajszego wieczora (akurat w pełnie księżyca mnie tknęło, aby przysiąść) raz się boję tej wiedzy, raz ekscytuje, potem wali mi się wszystko w co wierzyłam, teraz zapałałam chęcią przeczytania książki o radykalnym wybaczaniu…. oj dzieje się dzieje. Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

[…] Przeczytałam trylion razy „Sekret” i „Prawo Podświadomości” JEDNAK ta pozycja dopiero tłumaczy zasady/reguły i otwiera oczy na te dwie przytoczone wcześniej książki. 

– Monika S.

 
Przeczytałem całą książkę dzisiaj. Wspaniała. Uzupełniłem wiedzę na temat zasady lustra no i podnoszenia wibracji. Modliłem się również o zrozumienie miłości z szerszego punktu widzenia i o tym również się dowiedziałem. Doceniam tę wiedzę i dziękuję za przedstawienie jej w tak otwarty i przejrzysty sposób. 
Pozdrawiam ciepło.
 
– Andrzej M.