DETOKS – WYSOKIE WIBRACJE

Wysokie wibracje przyciągają to, czego pragniesz!

Zapraszam Cię na 7-dniowy Intensywny Kurs Podnoszenia Wibracji

DETOKS - WYSOKIE WIBRACJE

Co da Ci ten kurs?

Szybciej osiągniesz swoje cele

Podniesienie wibracji sprawi, że dostroisz swoją energię do tego, czego pragniesz i łatwiej Ci będzie to przyciągać!

Poprawisz jakość swojego życia

Dbając o jakość Twoich wibracji, sprawisz, że będziesz czuć się szczęśliwszy i radośniejszy, będziesz doświadczać więcej dobra w swoim życiu!

Wzrośnie Twoja wyobraźnia i kreatywność

Wysokie wibracje pobudzają Twoją prawą półkulę, która pozwala Ci odważniej tworzyć rzeczywistość, której pragniesz!

Wejdziesz w kontakt ze swoim Wyższym Ja

Poprzez oczyszczenie szyszynki połączysz się z Energią Miłości i Światła Wszechświata, by otworzyć się na wielką Obfitość w swoim życiu!

Zrzucisz ciężar i poczujesz się lżej

Żyjąc na niskich częstotliwościach, czujesz się przytłoczony i brakuje Ci sił. Dzięki ich podniesieniu uwolnisz swoją energię i wreszcie poczujesz się lekko!

Odzyskasz głębszy kontakt z samym sobą

Będziesz czuł się lepiej z samym sobą i odzyskasz moc sprawczą w swoim życiu, byś mógł sięgać po to, czego pragniesz!

ZAINWESTUJ W SWOJE WIBRACJE

Czy ten kurs jest dla mnie?

Poznałeś Prawo Przyciągania, ale widzisz, że wcale nie działa ono tak jak miało, albo przyciągasz do swojego życia dokładnie to czego nie chciałeś! A może chciałbyś ruszyć w kierunku realizacji własnych marzeń i celów, ale stanąłeś w miejscu, i nie możesz nic na to poradzić. Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, ale tak naprawdę nawet nie wiesz, co i jak.
Brak weny, zmęczenie, żadnych nowych pomysłów już od dawna…

Dobra wiadomość jest taka, że znam przyczynę takiego stanu, ponieważ sama przechodziłam przez podobny etap.

To wszystko co opisałam powyżej jest efektem NISKICH WIBRACJI, jakimi emanujesz.

Co zatem zrobić, by naprawić ten problem i wreszcie zacząć przyciągać to, co chcesz? Jak przestać się frustrować tym, że wszystko idzie nie po Twojej myśli? – bo nie oszukujmy się, jest to dość trudne i nieciekawe doświadczenie, sama pamiętam.  

Dokładnie wiem, jak Ci pomóc! 🙂

Wiem dokładnie, jak poprowadzić Cię ku pełniejszemu, lepszemu życiu, o którym marzysz. Przecież to, czego pragniesz, jest ważne i zasługujesz na to, aby to otrzymać. Cokolwiek by to było – piękny dom, świetny samochód, smukła sylwetka, szczęśliwy związek, nowa praca. 
Chcę Ci w tym pomóc, byś mógł dostroić się do nowej Energii, która jest źródłem tego, czego pragniesz!

I, na szczęscie, samo wykonanie ćwiczeń i zadań, które Ci proponuję, nie jest skomplikowane. Wręcz zdziwisz się, jak wielką moc mają odpowiednio poprowadzone czynności dnia codziennego!

Choć muszę przyznać, że dojście do tej wiedzy i znalezienie najbardziej skutecznych sposobów na rozwiązanie tego problemu, kosztowało mnie kilka lat solidnych poszukiwań i testów na sobie samej. 

Ale było warto! Dzięki temu mogę podzielić się z Tobą naprawdę wartościowym Kursem, który dla Ciebie przygotowałam, a który przybliży Cię do tego, czego pragniesz! I muszę powiedzieć, że czuję się dzięki temu wspaniale! 🙂

Poczuj swoją nową moc i energię!

Wszyscy czasem potrzebujemy odświeżenia swojej wewnętrznej siły, zadbania o siebie i poświęcenia sobie uwagi, by poczuć się w pełni sobą! Często bardziej dbamy o przedmioty fizyczne w naszym życiu- jak dom czy samochód, niż o samych siebie! Czas to zmienić i przygotować miejsce na Nowe! Włączyć super dopalacze, o których istnieniu nie miałeś pojęcia!

Tym powiewem świeżości, tymi dopalaczami są Wysokie Wibracje!

W swoich filmach tłumaczyłam na czym polega różnica między wysokimi a niskimi wibracjami, a teraz stworzyłam dla Ciebie Kurs, który zapewni Ci optymalne podniesienie swoich wibracji na poziom pozwalający ruszyć z miejsca, poczuć przypływ świeżej inspiracji, odnowić kontakt z zapomnianą, bardziej kreatywną częścią samego siebie, co z kolei da Ci dostęp do tych obszarów, które do niej pory były dla Ciebie niedostępne. Prawo Przyciągania będzie Twoim prawdziwym sprzymierzeńcem!

Tylko 7 dni dzieli Cię od lepszego życia!

 

 

Dołącz do 7-dniowego Intensywnego Kursu Podnoszenia Wibracji!

KURS nazwałam intensywnym, ponieważ na każdy z 5 dni przygotowałam dla Ciebie zestawy około 15 różnych ćwiczeń, oraz listę rzeczy które są niewskazane lub konieczne do zrobienia, z uwagi na to że mają działanie podnoszące lub obniżające wibracje. Dowiesz się. co Ci szkodzi, a co pomaga. Oczywiście po zakończeniu Kursu możesz dalej praktykować ćwiczenia, które Ci się spodobają w celu utrzymaniu wibracji na odpowiednio wysokim poziomie przez cały czas.

Kurs jest ogromną dawką wiedzy zarówno dla osób, które interesują się rozwojem duchowym i ezoteryką, jak również dla ludzi, którzy skupiają się na swoim rozwoju osobistym i chcą po prostu szybciej realizować postawione sobie cele, lub „dotlenić” nieco umysł i ciało.

DETOKS - WYSOKIE WIBRACJE

KURS ONLINE