MOJA KSIĄŻKA

WIEDZA, KTÓRA OTWIERA OCZY

“JAK DZIAŁA ENERGIA, CZYLI ROZWÓJ DUCHOWY OD PODSTAW”

 

“Kim jestem? Po co tu jestem? Dlaczego moje życie jest trudne? Czy istnieje piekło i niebo? Jak wygląda Bóg i co będę robić po śmierci? Jak mogę osiągnąć w życiu sukces? Skąd się biorą choroby? – jeżeli poszukujesz odpowiedzi na którekolwiek z tych pytań – książka „Jak działa energia? Czyli Rozwój Duchowy od podstaw” Darii H.A. Gurbada, jest napisana dla Ciebie. Po jej przeczytaniu, spojrzysz na swoje życie od innej strony – masz bowiem szansę poznać wyższą perspektywę rzeczywistości.

To propozycja dla tych, którzy pragną zgłębiać wiedzę z zakresu rozwoju duchowego. Zarówno adepci, jak i osoby bardziej zaznajomione z tym tematem znajdą w tej książce cenne dla siebie wskazówki, które pozwolą im kształtować i doskonalić siebie, a nawet – nie bójmy się tego stwierdzenia – odnaleźć receptę na szczęście.

Wiele osób rozmawia o rozwoju duchowym i prowadzi głębokie rozważania, próbując odnaleźć odpowiednią dla siebie drogę. Autorka książki w przystępny i – co najważniejsze – nie narzucający niczego sposób pisze o sprawach trudnych, których zrozumienie okazuje się niezbędne do zrzucenia z siebie pasm niepowodzeń i rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Poglądy autorki są o tyle ciekawe, że osnute własnymi doświadczeniami. Wszystko o czym pisze, to wynik wieloletnich obserwacji opartych na solidnym i niepodważalnym gruncie, jakim są własne przeżycia i doznania. Książka od której warto zacząć, kiedy zdecydujesz się poznać Prawdę. Autorka przedstawia swoją wizję świata, jednocześnie pozwalając Czytelnikowi dokonać samodzielnego wyboru.”

CO O KSIĄŻCE MÓWIĄ CZYTELNICY?

 

Książka jest super, lekko i prosto napisana, trafiająca do mojej głowy błyskawicznie. Jestem na etapie przeczytanych kilkunastu książek o pozytywnym myśleniu i rozwoju, ale tak jak piszesz, samo czytanie nic nie zmienia, trzeba wdrożyć to w życie tylko nie wiadomo jak. Ty pierwsza podajesz praktyczne ćwiczenia które z radością wykonuję 😊

– Agnieszka B. Ł.

 

Jestem świeżo po lekturze Pani książki – połknęłam ją w dwa dni. Już od jakiegoś czasu szukałam właśnie takiej lektury, w której prócz esencji znalazłabym jeszcze coś, co mogłoby posłużyć mi za nawyk – nowy zwyczaj do wprowadzenia. I super – bo znalazłam czego chciałam 🙂 

– Natalia P.

 

Cześć Daria! Idziesz jak burza! Wpadłam na Ciebie przez przypadek  i jestem pod wrażeniem z jaka prostotą wyjaśniasz dużo podstawowych zagadnień jak Bóg, religia, aborcja czy energia. Od dobrych kilku lat słucham Abraham Hicks na YouTube a czakry i numerologia nie były nigdy w obrębie moich zainteresowań, ale chyba się w to bardziej zagłębie. Jesteś super i wiem, że odniesiesz wielki sukces. Pozdrawiam z Oxfordu xx

– Kasia J.

 

Cześć. Chciałabym podziękować i powiedzieć ze bardzo fajnie czytało mi się Twoja książkę. Bardzo fajnie ujęte w całość informacje. Jestem na tej ścieżce również od jakiegoś czasu. Miałam podobny moment, jeśli chodzi o chęć uświadamiania ludzi jakie cudowne narzędzia mamy w zasięgu ręki do zmiany naszego życia a wiele ludzi tego nie widzi. Potwierdziłaś mi w swojej książce ze nie należy nikogo namawiać, jeśli nie jest na to gotowy. […] Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłą lekturę i życzę Ci aby książka jak najszybciej pojawiła się w druku. Pozdrawiam serdecznie

– Kinga M.

 

Jestem na 104 str książki i nie mogę się oderwać, a czytam od wczorajszego wieczora (akurat w pełnie księżyca mnie tknęło, aby przysiąść) raz się boję tej wiedzy, raz ekscytuje, potem wali mi się wszystko w co wierzyłam, teraz zapałałam chęcią przeczytania książki o radykalnym wybaczaniu…. oj dzieje się dzieje. Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

[…] Przeczytałam trylion razy “Sekret” i “Prawo Podświadomości” JEDNAK ta pozycja dopiero tłumaczy zasady/reguły i otwiera oczy na te dwie przytoczone wcześniej książki. 

– Monika S.

 
Przeczytałem całą książkę dzisiaj. Wspaniała. Uzupełniłem wiedzę na temat zasady lustra no i podnoszenia wibracji. Modliłem się również o zrozumienie miłości z szerszego punktu widzenia i o tym również się dowiedziałem. Doceniam tę wiedzę i dziękuję za przedstawienie jej w tak otwarty i przejrzysty sposób. 
Pozdrawiam ciepło.
 
– Andrzej M.
 
 
Jestem świeżo po lekturze Twojej książki. Bardzo mi się podobała. Niby wiele wiedziałam już wcześniej, ale faktycznie po takim przygotowaniu jakie miałam do tej pory, to lektura Twojej książki spowodowała, że nie tylko wiele kwestii sobie usystematyzowałam, ale również inne z nich zrozumiałam w końcu, a szczególnie podstawową, że to wszystko polega tak naprawdę na przekształcaniu energii w energię miłości czyli podnoszeniu wibracji. Niby w filmach Hicks-ów czy w innych książkach o tym mowa, ale dopiero Twoja książka do mnie przemówiła. To ważna pozycja na etapie rozwoju duchowego. Mnie poruszyła bardzo.
 
– Ewelina L.
 

Droga Dario,
Chce z calego serca podziekowac za ksiazke ktora napisalas. 
“Jak dziala energia” bardzo duzo mi pomogla, wiedza zawarta w ksiazce dodala wiele brakujacych puzzli ktorych mi brakowalo. 
Po uswiadomieniu sobie tego wszystkiego czuje sie szczesliwsza i jest mi lekko na duszy (jesli tak to moge ujac).

Czeka mnie jeszcze wiele pracy oraz bede dalej rozwijac wiedze duchowa i ja praktykowac z wielka przyjemnoscia.

Jeszcze raz bardzo dziekuje ze spelniasz swoja misje bo dzieki temu ja spelnie swoja.

Pozdrawiam cieplo i wysylam duzo pozytywnej energii  

Kinga

 

Czesc Daria,
Przeczytalam Twoja ksiazke i chcialam z Toba pogadac 🙂
Od dwoch lat szukam odpowiedzi, Twoja ksiazka pomogla mi uporzadkowac narazie jeszcze podstawowa wiedze i dorzucila kilka nowych informacji. 
Bardzo zaciekawil mnie rozdzial o duszach, ich wieku i lekcji jakie odrabiaja.

[…]

Ja od jakiegos czasu staram sie inaczej patrzec na zycie ale po przeczytaniu Twojej ksiazki mam jakby rozszerzona swiadomosc, inaczej widze pewne sprawy.

Fajnie – dzieki Ci za to!

Iza

 

 

“Energia, duchowość, dusze, świat wewnętrzny, religie oraz wiele różnych dziedzin jak astrologia, numerologia, czakry, aury etc. To tematy którymi interesuje się od pewnego czasu. Moje poszukiwania zaczęły się około 10 lat temu. […]  Gdybym miała jednym słowem określić Twoja książkę to byłoby to słowo „SZTOS”💕 Bardzo brakuje takiej tematyki wśród polskich autorów i uważam, ze pięknie wszystko połączyłaś i wyjaśniłaś. Przekaz bardzo jasny, klarowny i w dodatku poparty przykładami i doświadczeniami z życia wziętymi, a to najlepsze dowody na działanie i prawdziwość tego, czym się dzielisz z czytelnikiem🙏🏻  […] Twoja książka to idealna lektura dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w momencie przebudzenia, ale i dla Nas przebudzonych idealna powtórka, przewodnik oraz wyjaśnienie czegoś co może nie do końca było wcześniej jasne lub znane 🙂 Na koniec już tego długiego eseju chce Ci z całego serca podziękować za cudowny czas spędzony z Twoja książka, ale i pogratulować! Bądź z siebie bardzo dumna!❤️❤️❤️ Jutro wybieram się, aby kupić i mieć własną wersje 🙂 Książkę również będę polecać i kupować jako idealny prezent❤️ Trzymaj się ciepło! Przesyłam dużo miłości i pozytywnej energii🌼💙🌻💜✨🌈🌺

– Ola W. 

 

“Miałam ładnych kilka godzin na przeczytanie, ale z każdym zdaniem zaczęłam się coraz bardziej wgłębiać w to wszystko (jestem w połowie książki) analizuje każde zdanie i stawiam siebie w wielu sytuacjach. Naprawdę otwiera mi to oczy. Dziękuję Ci za to. A książka jest jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek czytałam.

– Kasia W. 

(wersja e-book)

29.00zł

"Nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności. Poznaj prawo, które kieruje Twoim życiem, ponieważ jeżeli go nie poznasz, ono dalej będzie kierowało Twoim życiem – tyle że bez Twojego udziału."