KONSULTACJA

 “Ja nie mogę nauczyć nikogo niczego. Ja tylko mogę sprawić, aby inni zaczęli myśleć.”
Sokrates

W trakcie mojej własnej drogi, przez wszystkie lata rozwoju osobistego, jak i duchowego, zdobywałam wiedzę samodzielnie – czytając, słuchając i ucząc się szeroko pojętej duchowości, testując przeróżne metody i szkoły filozoficzne.

Na bazie własnych doświadczeń testowałam, czy dana technika faktycznie działa czy nie, a także próbowałam zrozumieć, skąd w ogóle wzięły się moje problemy. Była to wieloletnia i samodzielna praca nad sobą, z której dziś jestem bardzo dumna, jako że przyniosła konkretne, pozytywne rezultaty w moim życiu. 🙂

Jedyne, czego mi brakowało, to że w tamtym czasie nie trafiłam na nikogo, kto mógłby mi zwyczajnie powiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi, co mogę zrobić, by zmienić swoje życie na lepsze i dlaczego pojawiały się u mnie takie, a nie inne doświadczenia – do wszystkiego musiałam dojść sama.

Być może moja Dusza wybrała taką drogę, by poznać wiele metod i różnych ścieżek, właśnie po to, bym teraz ja mogła pomóc Tobie. Nadal z ogromną chęcią zgłębiam swoją wiedzę i mam nadzieję być coraz lepsza w tym, co robię, jednak już dziś jestem w stanie zaoferować Ci swoją pomoc i wsparcie.

Wszystko, co nas spotyka, ma swój głęboki sens – pamiętaj o tym!

Jeżeli szukasz rozwiązania na swój problem lub potrzebujesz spojrzenia na swoją sytuację z duchowego punktu widzenia, serdecznie zapraszam na konsultacje ze mną.

KONSULTACJA to wymiana 3 wiadomości e-mail, w których zapoznam się z Twoją sytuacją, dzięki czemu będę w stanie wskazać Ci kierunek, w jakim możesz podążać, by rozwiązać lub naprawić swój problem, tłumacząc również z duchowego punktu widzenia, z jakiego powodu spotyka Cię dana sytuacja.

Chcę, aby wspólnie udało nam się doprowadzić do szczęśliwego przejścia przez Twoje doświadczenia, co oczywiście pozytywnie wpłynie na Twoje życie. 🙂

 

 

Po dokonaniu wpłaty, napisz do mnie e-mail z opisem Twojej sytuacji / problemu, na adres: kontakt@rubikonwings.com,
w tytule wpisując: KONSULTACJA.

Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.